Gästehaus WIESENGRUND

Mayrhofen / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

2,5 km od lanovky
skibus 150 m
Fitness

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Jednoduchý, ale útulný gästehaus asi 2 km od centra Mayrhofenu a 2,5 km od lanoviek, zastávka skibusu 150 m. Raňajková miestnosť, lyžiareň, parkovisko.

Poloha

Gästehaus Wiesengrund sa nachádza v časti Hollenzen asi 2 km od centra známeho strediska v údoli Zillertal - Mayrhofen, kde nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, barov, požičovní lyží a aprés ski barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Údolné stanice lanoviek Penkenbahn a Horbergbahn je vzdialená asi 2,5 km. Zastávka skibusu je vzdialená asi 150 m. Ľadovec Hintertux je vzdialený asi 22 km. so skipasom Zillertaler Superskipas môžete lyžovať v celom údolí Zillertal vrátane ľadovca.
Viac informácií na: lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Jednoducho, účelne, ale príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek ( na vyžiadanie) majú kúpeľňu so sprchou a WC, flat TV, rádio a balkón.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gästehaus Wiesengrund, Mayrhofen má raňajkovú/ spoločenskú miestnosť s TV, slnečná terasa s ležadlami, lyžiareň, parkovisko do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť a solárium.

Zábava, aktivity

V Mayrhofene sa nachádza krytý bazén Erlebnisbad Mayrhofen s vodnými atrakciami - vírivka, masážne trysky, vodoopád, divoká rieka a tobogán.

Rodina, deti

Detské ihrisko asi 150 m.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • raňajky
  • využívanie lyžiarne
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba/deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Gästehaus Wiesengrund, Mayrhofen

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost