Hotel LIPTOVSKÝ DVOR ****

Liptovský Ján / Liptovský región / Slovensko

Pre rodiny
Bazén a wellness
Wi-Fi
Parkovisko
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Malebná dedinka s chalúpkami priľahlá hotelovému rezortu s bazénom a wellness centrom, veľká herňa pre deti, vhodné na rodinnú dovolenku celoročne.

Poloha, dovolenka

Hotel Liptovský dvor sa nachádza v Jánskej doline, v najdlhšej doline Nízkych Tatier. Je to malá rozprávková dedinka pozostávajúci z 15 samostatných dreveníc – apartmánov, hlavnej budovy a Relax centra, nechýba ani zvonica a studňa z ktorej vyviera potok.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší vlek 150m od hotela - Skicentrum Javorovica, celkom 6 zjazdoviek, 4 vleky, trate na bežecké lyžovanie, v závislosti od aktuálnych snehových podmienok. Skibus do lyžiarskeho strediska Jasná zdarma!

Izby, apartmány

Ubytovanie v dreveničkách na asi 80m2, kde je spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, 2 kúpeľne, obývačka s krbom, drevom a kuchynským kútikom - ten ale nie je prispôsobený na varenie. Chatky sú nefajčiarske, k vybaveniu patrí TV, trezor a minibar.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere formou 4-chodového menu. Každý deň "sladká hodinka" v lobby bare s domácimi koláčikmi. Strava je podávaná v hotelovej reštaurácií (otvorená denne do 21h). Tá má nového šéfkuchára Petra Bracha, ktorý získal ocenenie 1. miesto s titulom Majster kuchár Slovenskej republiky pre rok 2017 na celoslovenskej súťaži Danubius Gastro.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Liptovský Dvor, Liptovský Ján má v hlavnej budove recepciu, štýlovú reštauráciu, lobby bar, Wi-Fi v lobby bare zdarma, konferenčnú miestnosť, letnú terasu, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Relax centrum v rezorte - bazén, vírivka, suchá sauna, parná sauna, kúpeľ v drevenej kadi pod holým nebom. fitnes centrum, squashová hala a stolný tenis zdarma.
Požičiavanie bicyklov, podľa sezóny.
V blízkosti termálne kúpalisko.

Zábava, aktivity

Jazda na koni, návšteva Stanišovskej jaskyne. V okolí podmienky pre horolezectvo, paraglajding, rafting, turistika.

Rodina, deti

Počas letnej sezóny a prázdnin celodenná animácia, detský mini klub, podľa aktuálneho programu. Detské vonkajšie ihrisko - hojdačky, preliezačky, pieskovisko. Priamo v hoteli nad reštauráciou je detská herňa.
Opatrovanie detí na vyžiadanie, za poplatok.

Extra

Malé domáce zviera povolené za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vstup do relax centra
  • skibus do Jasnej
  • detský kútik
  • wifi v lobby bare
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 1,00 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandartná dĺžka pobytu je 7 nocí, kratšie pobyty tiež možné. Nástupný deň ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Liptovský Dvor, Liptovský Ján

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost