Apart Garni MOTNAIDA ****

Samnaun / Graubünden / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Samnaun - Ischgl

350m od svahu / ski-out
Wifi zdarma
Wellness
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemné izby a apartmány s raňajkami na okraji centra Samnaun Dorf, wellness zóna, wifi, parkovanie.

Poloha

Apartmány s penziónom Motnaida sa nachádzajú na pokojnom mieste v bočnej uličke no len asi 500m od centra dedinky Samnaun časť Dorf v nadmorskej výške 1.800m. Samnaun je výborné miesto na nakupovanie, je jediným bezcolným miestom vo Švajčiarsku, hoteliér má dokonca vlastný obchod Swarovski a parfumériu - pre hostí zľava.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší svah končí asi 350m od ubytovania, svah vedúci k lanovke Twinliner asi 600m, resp. hotel uvádza ski-out polohu, lanovka je asi 2km od ubytovania. Stredisko Samnaun je prepojené s rakúskym Ischgl a platí tu spoločný skipas. Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby a apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, rádio, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma. Apartmány majú tiež vybavený kuchynský kút vrátane umývačky riadu a mikrovlnky.
 • Dvojlôžková izba Monschuns – asi 26m2, možnosť prístelky formou gauča, južne orientovaný balkón alebo terasa. Izby majú naviac Nespresso kávovar.
 • Dvojlôžková izba Vadret – najpriestrannejšia izba v hoteli s južne orientovaným balkónom.
 • Apartmán Muttler – má oddelenú spálňu a obývaciu miestnosť s gaučom na spanie a kuchyským kútom, južne orientovaný balkón alebo terasa.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene - káva, výber čajov, čerstvé pečivo a chlieb, ovocie, vajcia, šunka, müsli, syr... Apartmány je možné objednať aj iba bez stravy. Donáška čerstvého pečiva na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Apart Garni Motnaida, Samnaun má raňajkovú miestnosť, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovacie miesta pri hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli zdarma - vonkajšia sauna, parný kúpeľ s hrou farieb, zážitková sprcha, oddychová zóna. Župany a osušky do sauny k dispozícii zdarma.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • resp. prenájom apartmánu
 • denné upratovanie apartmánu pri ubytovaní s raňajkami, bez stravy 1x v týždni
 • využívanie wellness zóny
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK
 • záverečné upratovanie - pri apartmánoch, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Iné nástupné dni a dĺžky pobytu na požiadanie ponúkneme. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Apart Garni Motnaida, Samnaun

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost