Hotel CRISTALLO ****

La Villa / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

1,5km od svahu
Bazén / Wellness
Wifi
Miniklub
Parkovanie / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Dobre vybavený hotel Cristallo na pokojnom mieste medzi La Villa a Corvara v stredisku Alta Badia, s bazénom, wellness zónou aj detským klubom.

Poloha

Hotel Cristallo sa nachádza v pokojnej lokalite pri ceste medzi dedinkami La Villa a Corvara, asi 2km od ich centier s obchodmi a reštauráciami. Spojenie s centrom zabezpečuje skibus v určených časoch, aj večerný "nákupný" spoj v čase 18-18,45h.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 1,5km od najbližších svahov a lanoviek strediska Alta Badia aj s prepojením na okruh Sella Ronda. Spojenie zabezpečuje skibus, 2 hotelové shullte busy premávajú ku lanovkám v La Villa a Corvara a späť celý deň v čase 8,30-11,30 a 12,30-17,30h. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski, možné objednať s pobytom.
Viac o stredisku na lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Príjemne v horskom štýle zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou / vaňou a WC, župany k dispozícii na izbe, rôzne kategórie :
 • Standard – asi 22m2 jednoduché zariadenie dreveným nábytkom, malý balkón.
 • Standard Rodinná izba s manzardou – asi 30m2 s oddelenou spálňou pre deti, strešné okná, bez balkónu.
 • Superior Alpine – asi 30m2, niektoré s vaňou, iné so sprchou v kúpeľni, v modernom alpskom štýle.
 • Romantic Superior – asi 30m2 s posteľou okrúhleho tvaru, balkón s výhľadom do vnútorného dvora.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s organickým kútikom, malé popoludňajšie občerstvenie (ovocie alebo drobná sladkosť o 16h) a servírované 4-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šaláty a zelenina. Šéfkuchár využíva najmä mieste a sezónne produkty v kreatívnom prevedení. Pre deti je k dispozícii detské menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Cristallo, La Villa má recepciu, lobby s krbom, reštauráciu, vínny bar, samostatný fajčiarsky salónik, oddychovú zónu, lyžiareň, parkovisko pre klientov zdarma, garáž za poplatok. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - vnútorný bazén, vnútorná a vonkajšia vírivka, fínska sauna (80-110°C), turecký kúpeľ, vitarium, relaxačná zóna a telocvičňa.

Zábava, aktivity

Každý deň možnosť spestrenia programu, napr. drink na privítanie, ochutnávka grappy, degustácia vína, sprevádzané lyžovanie, živá hudba v bare.

Rodina, deti

Renovovaná detská herňa na 80m2 s lezeckou stenou, videami Walta Disneyho, futbalový a hokejový stôl a pod. Pre deti sú pripravované špeciálne detské menu. V termíne 19.12.-07.04. organizuje hotel pre deti od 4 rokov miniklub, denne v čase 15-23h s rôznymi aktivitami.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • miniklub a využívanie herne pre deti
 • hotelový skibus ku lanovkám v Corvara a La Villa a späť
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,50 /osoba od 14r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž € 10 /deň (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Atypické termíny ponúkneme na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Cristallo, La Villa

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost