Hotel GRAN RISA ***+

La Villa / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

Pri lanovke
Bazén
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Príjemný hotel s vynikajúcou polohou priamo pri lanovke, bazén, wellness, detská herňa, wifi, parkovisko, garáž.

Poloha

Hotel Gran Risa ma vynikajúcu polohu v na okraji centra mestečka La Villa, centrum s obchodmi, reštauráciami a barmi asi 300 m, turistická informačná kancelária 400 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Piz La lla sa nachádza priamo oproti hotelu. Z La Villa je prepojenie na lyžiach aj na okruh Sella Ronda, jedinečný zážitok pre každého lyžiara. Zároveň prepája a umožňuje lyžovanie aj v strediskách Val Gardena, Arabba, Val di Fassa - všetko s jedným skipasom. Skipasy je možné objednať vopred a mať ich pripravené na recepcii. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski - celoplošný skipas pre lyžovanie na celom okruhu Sella Ronda a ďalších strediskách. Existuje aj skipas pre samostatné stredisko, viac na lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Príjemné izby zariadené v tradičnom štýle obohatenom o moderné prvky majú kúpeľňu so sprchou a WC, bidet, sušič na vlasy, telefón, trezor, SAT TV s rádiom, minibar a wifi. Izby sú rozdelené do rôznych typov v závislosti od ich veľkosti a polohy.
 • Standard – 16 - 20 m2pre 2 osoby, orientovaná na sever, balkón.
 • Rustikal – 17 - 22 m2pre 2 osoby, orientovaná na sever alebo juh, balkón. 1 izba je bez balkónu.
 • Rustikal II. – 23 - 30 m2 pre 2 - 4 osoby, prístelky sú rozkladací gauč, orientovaná na sever alebo juh, balkón. 1 izba je bez balkónu.
 • Comfort – 20 - 24 m2 pre 2 - 3 osoby, nové dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú orientované na juh, balkón.
 • Superior – 25 - 34 m2 pre 2 - 4 osoby, ndvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (rozkladací gauč), orientovaná na juh, balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bohatého bufetu, servírované 3-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Príležitostne typická tyrolská večera.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Gran Risa, La Villa má recepciu s posedením, Tv miestnosť a čitáreň, reštauráciu, bar s terasou, výťah, úschovňu lyží s vyhrievačom lyžiarok, parkovisko zdarma, garáž na vyžiadanie za poplatok, wifi v celom hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

SANA wellness centrum - vyhrievaný bazén s vodopádom, jacuzzi, fínska sauna, bylinková parná sauna, borovicová sauna, studená mlhová sprcha, relaxačná miestnosť, vodné postele a záhrada. Fitness miestnosť.

Rodina, deti

Herňa pre deti.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • využívanie bazénu a wellness
 • úschovňu lyží
 • wifi
 • parkovisko
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 12,00/ deň ( pri objednaní spolu s ubytovaním za zľavnenú cenu)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených resp. predĺžených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Gran Risa, La Villa

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost