Sporthotel PANORAMA ****

Corvara / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

60m od lanovky
Pri svahu
Bazén
Wellness
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Elegantný hotel v pokojnom prostredí asi 800 m od centra strediska, len 50 m od lanovky, ski in - ski out hotel, bazén, welllness.

Poloha

Rodinne vedený Sporthotel Panorama s príjemnou atmosférou sa nachádza na pokojnom mieste asi 800 m od centra strediska Corvara. Pozostáva z hlavnej budovy a priľahlého komplexu (depandanc), ktorý je s hlavnou budovou spojený vykurovanou podzemnou chodbou.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Arlara je vzdialená len asi 60m od hotela. Možnosť vyzdvihnutia skipasov na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Izby, rodinné izby a suity sa nachádzajú v hlavnej budove alebo v priľahlom komplexe. Izby v hlavnej budove aj v priľahlom komplexe sú rovnakej kategórie, klienti využívajú všetky služby hotela.
 • Izba Panoramic View – asi 28 - 32 m2 pre 2 - 4 osoby, dvojlôžková izba s možnosťou 1 - 2 prísteliek má kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, rádio. TV, minibar, trezor a balkón s výhľadom na Col Alto. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Izba Dependance – asi 30 - 34 m2 pre 2 - 4 osoby, dvojlôžková izba s možnosťou 1 - 2 prísteliek má zariadenie z borovicového dreva, má vaňu s vírivkou a sprchou, telefón, rádio, TV, minibar, trezor a balkón. Nachádza sa v priľahlom komplexe.
 • Panorama Suite – asi 50 - 52 m2 pre 2 - 5 osôb, dvojlôžková izba s možnosťou 2 -3 prísteliek, má manželskú posteľ a obývaciu časť s balkónom (oddelenú závesom), telefón, rádio, TV, minibar, trezor a šatník. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Panorama Family Suite – asi 58 m2 pre 2 - 5 osôb, dvojlôžková izba s možnosťou 2 -3 prísteliek, má manželskú posteľ a obývaciu časť s balkónom (oddelenú závesom),malú izbu so samostatnými lôžkami, telefón, rádio, TV, minibar, trezor. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Izba Panorama Family – asi 26 - 30 m2 pre 2 - 4 osôb, 2 dvojlôžkové izby prepojené spojovacími dverami majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor s panoramatickým výhľadom. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Izba Col Alto Family – asi 26 - 30 m2 pre 2 - 4 osôb, 2 dvojlôžkové izby prepojené spojovacími dverami majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor, balkón s výhľadom na Col Alto. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Izba Col Alto – asi 26 - 30 m2 pre 2 - 4 osôb, dvojlôžkové izba s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor, balkón s výhľadom na Col Alto. Nachádza sa v hlavnej budove.
 • Izba Depandance Sassongher – asi 28 - 30 m2 pre 2 - 4 osoby, dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou, vírivkou a sprchou, WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor, balkón s výhľadom na Sassongher. Nachádzajú sa v priľahlom komplexe.
 • Izba Depandance Col Alto – asi 28 - 30 m2 pre 2 - 4 osoby, dvojlôžkové izba s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou, vírivkou a sprchou, WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor, balkón. Nachádzajú sa v priľahlom komplexe.
 • Suita Col Alto – asi 34 m2 pre 2 - 5 osôb, manželská posteľ, obývacia miestnosť, kúpeľňu s vaňou, vírivkou a sprchou, WC, telefón, rádio, TV, minibar, trezor, balkón s výhľadom na Col Alto. Nachádzajú sa hlavnej budove.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávavané formou bohatého bufetu až do 11,00 hod, popoludňajšie občerstvenie 13,00 - 18,00 hod (koláčový a ovocný bufet), servírované 5- chodové večere 19,00 - 21,00 hod. V nedeľu privítací nápoj, tématické večere - Gala večera, gurmánske menu, predjedlové a dezertové bufety. Vo štvrtok aperitív v taverne s následnou večerou s typickými miestnymi špecialitami. Veľký výber vín (viac ako 1000) prezentovaných sommeliérom. Možnosť gurmánskej večere v reštaurácia Stüa Ladina za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporthotel Panorama, Corvara má recepciu s lobby a barom, reštauráciu, salónik pre fajčiarov, výťah, parkovisko, wifi pripojenie na internet.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna pre klientov zdarma - vnútorný bazén, vírivka, fínska sauna, tyrolská sauna, infrakabína, kneippov kúpeľ, barel so studenou vodou, relaxačná miestnosť, malá fitness miesnosť. 2 solária a 2 masážne miestnosti za príplatok.

Rodina, deti

Rodinné izby, suity - zľavy pre deti na prístelkách.

Extra

Pes povolený za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenziu vrátane občerstvenia popoludní
 • v nedeľu drink na privítanie
 • využívanie bazénu, vírivky
 • vstup do wellness zóny a telocvične
 • vonkajšie parkovanie do vyčerpania kapacity zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 11 /deň
 • plnú penziu
 • poplatok za psa € 13 /deň, bez stravy (na požiadanie)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Video


Sporthotel Panorama

Wellness v hoteli

Mapa

mapa Sporthotel Panorama, Corvara

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost