Hotel RISTORO LEZUO **

Arabba (Passo Pordoi) / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

Pri svahu
Sella Ronda
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Hotel na svahu okruhu Sella Ronda - príjemné horské ubytovanie za výhodnú cenu v Ristoro Lezuo nad dedinkou Arabba.

Poloha

Rodinne vedený hotel Ristoro Lezuo sa nachádza priamo uprostred svahov nad dedinkou Arabba v nadmorskej výške 2.139m, vedie k nemu miestna cesta č.48, ktorá spája Arabbu a priesmyk Passo Pordoi, ktorý je nad Canazei (Val di Fassa). Mimo zimnej sezóny je hotel obľúbenou zastávkou motocyklistov aj cyklistov. Cesta medzi Arabbou a Canazei má 66 serpentín a prevýšenie 1.380m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel stojí priamo pri lyžiarskom svahu na okruhu Sella Ronda. Ski-in / ski-out poloha bez potreby skibusu. Skipas odporúčame typu Dolomiti Superski, ktorý platí na celom okruhu. Jedným smerom sa dostanete do Arabba a na druhú stranu do Canazei (Val di Fassa).
Viac o stredisku na lyžovanie Arabba.

Izby, apartmány

Celkom len 7 izieb zariadených v príjemnom horskom štýle. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón a wifi pripojenie na internet. Sú dvojlôžkové, aj s možnosťou prístelky.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu (rôzne druhy chleba a pečiva, jogurt, výber studených mäsových rezov, syra, cereálie, maslo, džem, med a nutela. Večere sú servírované, kuchyňa ponúka tradičné miestne jedlá aj typickú taliansku kuchyňu vrátane pizze. Silvestrovská večera za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Ristoro Lezuo, Arabba má reštauráciu a bar, parkovacie miesta pred hotelom. Wifi pripojenie na internet v hoteli.

Doprava

Individuálna. Hotel je autom dostupný celoročne, no pribaľte si snehové reťaze.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí vo februári, marci a sviatočných termínoch, inak možné aj skrátené pobyty. Nástupný deň je štandardne sobota, resp. na požiadanie aj iný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Ristoro Lezuo, Arabba

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost