Hotel LA GENZIANELLA ***+

Bormio / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Bormio

50m od lanovky
Wellness
Wi-Fi
Náš tip

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel La Genzianella v Bormio oproti lanovke s vynikajúcimi recenziami, príjemné 3*+ ubytovanie, výborná kuchyňa a servis.

Poloha

Príjemný, rodinne vedený hotel má vynikajúcu polohu. Od centra mesta Bormio je vzdialený asi 200m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia zjazdovka je vzdialená asi 50m, lanovka Bormio200 je vzdialená 150m, zastávka skibusu je vzdialená len 200m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Bormio.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 40 príjemne zariadených izieb s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, SAT TV, telefón trezor, Wi-Fi. K dispozícii sú aj izby s panoramatickým výhľadom alebo renovované (Wood izby). Pre 4-členné rodiny k dispozícii rodinné izby a Junior suity (cena a kapacita na vyžiadanie).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu s cereálnym a americkým kútikom (vajcia, slanina, párky), servírované 5-chodové večere s možnosťou výberu zo 4 hlavných chodov, zeleninový bufet – čerstvá a grilovaná zelenina, syrový a dezertný bufet, privítací nápoj, 1 x v týždni tematická večera.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel La Genzianella, Bormio má recepciu s halou, barom a kachľovou pecou, TV miestnosť, reštauráciu, Wi-Fi zdarma, úschovňu lyží, vyhrievanú úschovňu lyžiarok a veľké parkovisko.

Šport, relax, wellness

Sauna, Kneippov chodník, relaxačná miestnosť, kardio stroje zdarma.
Masáže za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Detská postieľka, baby sitting za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny a fitnes
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel La Genzianella, Bormio

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bormio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost