Hotel ALLE ALPI ***

Alleghe / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Civetta

150m od lanovky
Wi-Fi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché športové ubytovanie s výbornou polohou v centre Alleghe a blízko lanovky lyžiarskeho strediska Civetta za výhodnú cenu.

Poloha

Hotel Alle Alpi sa nachádza priamo v srdci mestečka Alleghe na jeho námestí. Pošta, lekáreň, kostol aj supermarket sú v tesnej blízkosti hotela. Hotel je rodinne vedený a má bohatú históriu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka lyžiarskeho strediska Civetta asi 200m od hotela. V stredisku platí buď miestny skipas pre stredisko Civetta, ktorý je možné zakúpiť s ubytovaním vo zvýhodnenom balíku. Lyžovanie v Civetta možné aj so skipasom Dolomiti Superski, s ktorým si zalyžujete aj na ľadovci Marmolada, v stredisku Arabba a na celom okruhu Sella Ronda. Spojenie k lanovke aj do ďalších stredísk zabezpečujú aj skibusy - zastávka pred hotelom.
Viac o stredisku na lyžovanie Civetta.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, koberec, TV, telefón, trezor na požiadanie a väčšinou balkón s výhľadom na Monte Civetta alebo jazero Alleghe. K dispozícii sú dvoj až štvorlôžkové izby a tiež prepojené izby. Všetky majú wifi pripojenie na internet zdarma.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu (nezahŕňajú horúce nápoje z vonkajšieho baru), večere servírované s možnosťou výberu z 3 prvých chodov, 2 hlavných chodov a 2 dezertov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alle Alpi, Alleghe má recepciu, výťah, reštauráciu, bar, halu s TV, úschovňu lyží vo vykurovanom domčeku za hotelom a obmedzené množstvo parkovacích miest. Možné je aj parkovanie v mestskej garáži za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v partnerskom hoteli Alleghe (asi 100m) resp. inom partnerskom zariadení v okolí. Možné využiť pri rezervácii na mieste za poplatok.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.
Domáci pán majiteľ Silvano Rudatis vymyslel známu ski tour Great War 1915-18, jeden z dvoch najznámejších lyžiarskych okruhov v Dolomitoch popri okruhu Sella Ronda.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • garáž € 10,00 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota alebo nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alle Alpi, Alleghe

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost