Hotel YES TOURING ****

Rimini Miramare / Emilia Romagna / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén / Wellness
Dieťa do 3 / 7 rokov zdarma
Animácie
Wi-Fi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel Yes Touring v Rimini Miramare má výborné podmienky pre rodinnú dovolenku pri mori ale aj pre firemný event, wifi, wellness s bazénom.

Poloha, dovolenka

Príjemný hotel Yes Touring má výbornú polohu oproti pláži v stredisku Rimini v časti Miramare. Obchody, bary a reštaurácie sú hneď v blízkosti hotela. Do centra Rimini Centro je to asi 15km, celé Rimini je výborne prepojené autobusovou dopravou, zastávka len 10m od hotela. Do Riccione je to tiež len asi 10 minút.
Viac o stredisku na stránke dovolenka Rimini.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je rovno oproti hotelu, prechádza sa cez prímorskú cestu. Plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá /izba) v cene. Na privátnej pláži sa nachádza plážový volejbal, tenis, futbal, bar a malá reštaurácia, animačný program, miniklub pre deti v ohradenom priestore, aj vybavená miestnosť pre bábätká - s prebaľovacím pultom, sprchou a mini záchodom.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek sú príjemne zariadené, klimatizované, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, župan a papučky, telefón, pripojenie na internet, sat TV, minibar, minibar a niektoré balkón aj s výhľadom na more.
 • Standard izby – 16-26m2; naše izby pre max 2 osoby majú bočný výhľad na more.
 • Classic izby – 16-26m2; naše izby pre max 2 osoby majú balkón s bočným výhľadom na more; izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú balkón s výhľadom do krajiny.
 • Superior izby – 22-28m2; naše izby s možnosťou 1 prístelky majú balkón s výhľadom do krajiny. Verzia s výhľadom na more na požiadanie.

Stravovanie

Plná penzia plus v cene – raňajky, obedy aj večere formou bufetu, k obedu a večeri voda neobmedzene a 1 nápoj na osobu. Možnosť ubytovania aj len s polpenziou alebo len raňajkami, na požiadanie. Drink na privítanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Yes Touring, Rimini pozostáva z dvoch prepojených budov. Má recepciu s lobby, reštauráciu s výhľadom na more, bar, výťah, záhradu, terasu, parkovisko, garáž za poplatok. Seminárna miestnosť. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén (14x7m), wellness centrum (vstup od 16 rokov) s relaxačnou zónou, hydromasáž, sauna, parný kúpeľ, Kneipp, chromoterapia, solárium. Možnosť prenájmu bicyklov, do vyčerpania kapacity zdarma. Neďaleko, v časti Miramare, sa nachádzajú kúpele Rimini Terme.

Zábava, aktivity

V Rimini a blízkom okolí sa nachádza množstvo zábavných parkov a atrakcií, viac na Rimini - riviéra parkov. Fiabilandia je v dosahu pešej chôdze asi za 5 minút.

Rodina, deti

1 dieťa do 7 rokov na prístelke zdarma, deti do 3 rokov zdarma aj dve. Detská postieľka, vysoká stolička, baby sitting na vyžiadanie. Herňa pre deti v hoteli, detské ihrisko.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii. Letisko Rimini 2km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou formou bufetu
 • voda a nealko k obedu a večeri
 • plážový servis - 1 slnečník + 2 kreslá /izba
 • 1 fľaša vody na izbe pri príchode
 • župan a papučky na izbe počas pobytu
 • privítací drink v nedeľu
 • využívanie bazénu
 • vstup do wellness zóny v čase cca 9.30-12.30 a 15.00-22.00 pre osoby od 16r.
 • wifi zdarma
 • služby delegáta v stredisku

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 14r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž € 10 /deň (platba na mieste)
 • detská postieľka na požiadanie zdarma
 • poplatok za zviera, na požiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí, nástupný deň ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Yes Touring, Rimini

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Emilia Romagna

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost