Hotel CAPANNA D'ORO ***

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Náš tip
Pri pláži
Záhrada
Plážový servis
Wifi
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný rodinne vedený hotel rovno oproti pláži s krásnou záhradou!

Poloha

Hotel Capanna d' Oro má výbornú polohu priamo oproti pláži v obľúbenom prímorskom letovisku Lignano, v jeho hlavnej časti Lignano Sabbiadoro. Do centra na pešiu zónu je to len pár minút pešej chôdze napr. po prímorskej promenáde, ktorá vedie pred hotelom. Hotel pozostáva z hlavnej budovy (založená 1954) a depandancu (dostavaný 1986) postavených do tvaru L, so spoločnou záhradou.

Pláž, more

Hotel sa nachádza oproti piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom, v prvej línií hotelov. Plážový servis, t.j. 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu sú v cene pri pobyte na min. 6 nocí.

Ubytovanie

Izby sa nachádzajú v hlavnej hotelovej budove aj v depandanci. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, wifi pripojenie na internet, sat TV s LED monitorom, telefón, trezor, minibar, vanrú kanvicu a balkón. Izby majú 13,5-15m2, jednolôžkové cca 10m2.
 • Hlavná budova – Izby v hotelovej budove boli renovované v roku 1993 vrátane kúpeľní, sú zariadené klasickým nábytkom Castellan. Väčšina má výhľad do záhrady, z niektorých je možné zazrieť pomedzi zeleň aj more; ostatné sú orientované dozadu na hotelové parkovisko.
 • Depandanc – izby zariadené v starom námorníckom štýle, výhľad na záhradu a podľa polohy aj na more.
 • Rodinná izba Red & Gold – pre 4 - 5 osôb, kompletne renovovaná v roku 2016 pozostáva z 2 samostatných dvojlôžkových spální, majú 1 spoločnú kúpeľňu so sprchou a WC, spoločný priestranný balkón s posedením - vstup z oboch miestností. Hlavná izba má klimatizáciu, minibar, mikrovlnnú rúru, 32" LED TV, 2 izba má klimatizáciu, 21" LED TV. Do hlavnej izby možnosť pridať detskú postieľku.
 • Rodinná izba Black & Gold – pre 3-4 osoby, kompletne renovovaná v roku 2016 pozostáva z dvojlôžkovej izby a jednolôžkovej izby, majú 1 spoločnú kúpeľňu so sprchou a WC, spoločný priestranný balkón s posedením - vstup z hlavnej / dvojlôžkovej izby. Hlavná izba má klimatizáciu, 32" LED TV, 2 izba má klimatizáciu, 21" LED TV. Do hlavnej izby možnosť pridať detskú postieľku. V predizbe je k dispozícii minibar a mikrovlnná rúra.
 • Rodinná izba Stripes – pre 4 - 5 osôb, kompletne renovovaná v roku 2016 pozostáva z 2 samostatných dvojlôžkových spální, majú 1 spoločnú kúpeľňu so sprchou a WC, spoločný priestranný balkón s posedením - vstup z oboch miestností. Hlavná izba má klimatizáciu, minibar, mikrovlnnú rúru, 32" LED TV, 2 izba má klimatizáciu, 21" LED TV. Do hlavnej izby možnosť pridať detskú postieľku.

Stravovanie

Raňajky, polpenzia (raňajky + večere) alebo plná penzia (raňajky + obedy + večere) v cene. Večere aj obedy sú servírované formou menu a la carte, predjedlo, hlavný chod, prílohy a dezert.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Capanna d'Oro, Lignano má recepciu a jedáleň v hlavnej budove, je tu aj výťah, celkom 3 poschodia. V budove depandancu, ktorá má 2 poschodia, výťah nie je. Reštaurácia, bar oproti pláži s pripojením na internet zdarma, privátne parkovisko. Bezbariérový prístup, bližšie info na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Záhrada, na streche depandancu terasa na slnenie s ležadlami. K dispozícii na prenájom sú hotelové bicykle.

Zábava, aktivity

O možnostiach vyžitia a aktivitách v stredisku Lignano si prečítajte na našej stránke strediska - vodné a zábavné parky, ZOO...

Rodina, deti

Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma, detská postieľka na požiadanie.

Extra

Pes povolený len na požiadanie, info pri rezervácii.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • plážový servis pri pobyte na min. 6 nocí
 • klimatizáciu
 • wifi pripojenie na internet v bare
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí. Nástupný deň je spravidla nedeľa, iný na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 12,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Capanna d'Oro, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost