Rezidencia CRISTALLO

Lignano Sabbiadoro / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Klimatizácia *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rezidencia Cristallo má výbornú polohu rovno oproti pláži, veľký bazén, slušné apartmánové ubytovanie, v cene plážový servis.

Poloha

Vysoká rezidencia Cristallo s apartmánmi na 13-tich poschodiach v dvoch vchodoch sa nachádza v obľúbenom letovisku Lignano v jeho hlavnej časti Lignano Sabbiadoro, asi 500m od centra. Na prízemí budovy je reštaurácia s pizzeriou a obchod. Ďalšie obchody, bary a reštaurácie v pešej dostupnosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo oproti rezidencii. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 2 kreslá / ležadlá na pláži v cene 1 apartmánu. Klientom je pri príchode pridelené konkrétne miesto na partnerskej pláži.

Izby, apartmány

Apartmány sú účelne zariadené, všetky majú kúpeľňu so sprchou (môže byť obyčajná talianska) a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (sporák, chladnička, mikrovlnka), sat TV a balkón. Väčšina apartmánov je renovovaná a má aj výhľad na more. Všetky majú klimatizáciu. Jednotlivé apartmány sa od seba môžu líšiť konkrétnym prevedením a zariadením.
 • A3 – štúdio pre max 3 osoby, jedna obývacia miestnosť s dvojlôžkovým a jednolôžkovým gaučom alebo samostatným rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
 • B4 – apartmán pre max 2-4 osoby má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
 • B5 – apartmán pre max 3-5 osôb má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo rozkladacím lôžkom, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
 • C6 – apartmán pre max 6 osôb má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s poschodovou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
 • D6 – apartmán pre max 6 osôb má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s poschodovou posteľou, spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, malá toaleta s umývadlom naviac, pračka, balkón.
 • D7 – apartmán pre max 7 osôb má spálňu s manželskou posteľou, spálňu s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu spálňu s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie

Individuálne. Priamo v budove na prízemí je reštaurácia - pizzeria.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Cristallo, Lignano má priestrannú halu s recepciou, interný telefón, výťahy a parkovacie miesta zdarma do vyčerpania kapacity. Apartmány sú v dvoch vchodoch rezidencie.

Šport, relax, wellness

Veľká záhrada so stromami a vonkajšími bazénmi pre deti aj dospelých.

Zábava, aktivity

V stredisku sa nachádza viacero zábavných / vodných parkov a atrakcií na spestrenie dovolenky - Parco Junior, Gulliverlandia, vodný park Aquasplash, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde a pod.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • 1 plážový servis /apartmán
 • využívanie bazénov
 • parkovanie do vyčerpania kapacity
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • asistenčnú službu v stredisku

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch cca 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 02.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Cristallo, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost