Hotel JAMES JOYCE ***

Terst / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Centrum
Wifi
Klimatizácia
Garáž *

Naše hodnotenie

Menší jednoduchý, no komfortný hotel priamo v centre Terstu s historickým nádychom pripomína spisovateľa, ktorý si mesto zamiloval.

Poloha

Hotel James Joyce sa nachádza priamo v historickom centre Trieste, iba niekoľko krokov od dominantného námesta Piazza Unita d'Italia, od osobného prístavu aj od kongresového centra Terstu. Budova bola postavená v roku 1770 a renovovaná v roku 2003.
Viac o meste na stránke: dovolenka Terst.

Ubytovanie

Hotel má celkom len 12 dvojlôžkových a 2 trojlôžkové izby. Všetky majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu, digitálnu TV, wifi pripojenie na internet, minibar, trezor a telefón. Hovory do EU, USA a Kanady sú zdarma. Základné kozmetické prípravky používané v hoteli majú ekologický certifikát.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel James Joyce, Terst má recepciu, výťah, raňajkovú miestnosť.
Parkovanie auta je možné v zmluvnej garáži asi 3km od hotela - príjazd je možný až pred hotel, následne parkovacia služba hotela auto zaparkuje a podľa potreby privezie naspäť (informovať 20min vopred), paušálny poplatok € 23 (nočný príplatok € 10). Asi 200m od hotela je parkovací dom s hodinovou taxou za parkovné € 1,50 /hodina, maximálna denná tarifa € 10 a nočná € 5. Viac info ohľadom parkovania pri rezervácii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia pobytu

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel James Joyce

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost