Hotel REGINA ***

Grado / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

250m od pláže
Priamo v centre
Bazén a wellness
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Príjemný hotel Regina priamo v historickom centre Grado, pár krokov od pláže, s wellness centrom aj panoramatickou terasou s výhľadom na more i lagúnu.

Poloha

Hotel Regina má výbornú polohu priamo v historickom centre prímorského mestečka Grado, na pešej zóne. V okolí množstvo reštaurácií, barov, obchodov.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Grado.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora len 250m od hotela - organizovaná pláž s možnosťou prenájmu slnečníkov a ležadiel. Na opačnú stranu asi 650m je širšia voľná pláž.

Izby, apartmány

Individuálne, štýlovo zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, minibar, trezor, sat TV, wifi zdarma a balkón. Bezbariérové izby na vyžiadanie.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Regina, Grado má recepciu, raňajkovú miestnosť, bar, krytú terasu s výhľadom na more vhodnú na spoločenské akcie, miestnosť s posedením a TV, výťah, privátnu garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum v hoteli - vnútorný bazén, sauna, parný kúpeľ, vírivka, terasa s ležadlami s výhľadom na more.

Zábava, aktivity

Prenájom bicyklov zdarma do vyčerpania kapacity. V stredisku sú aj kúpele Terme Marine a vodný park, asi 1,3km od hotela.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie wellness centra hotela
  • wifi zdarma
  • prenájom bicyklov zdarma, do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa, v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať / služby za poplatok

  • garáž € 15 /deň
  • plážový servis, na mieste
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Regina, Grado

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Grado

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost