Hotel SAVOIA EXCELSIOR PALACE ****

Terst / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Náš tip
Pre náročných
Wifi
Fitness
Pes povolený
Garáž

Naše hodnotenie

****+ / Vynikajúci hotel s výbornou polohou a obzvlášť vysokým komfortom ubytovania a spania (vyskúšali sme). Odporúčame náročným klientom.

Poloha

Hotel Savoia Excelsior Palace v Trieste patrí do rodinne vedenej siete hotelov Starhotels. Luxusný hotel v klasickom štýle, ktorý ladí s atmosférou mesta Terst má exkluzívnu polohu priamo oproti prímorskej promenáde a prístavnému mólu a hneď v susedstve hlavného a pre mesto charakteristického námestia Piazza Unita d'Italia. Centrum, obchody, bary, kaviarne a reštaurácie, všetko pohodlne pešo dostupné.

Ubytovanie

Celkom 144 izieb a suít zariadených v klasickom elegantnom štýle s moderými prvkami. Vysoký komfort ubytovania, odhlučnené izby, priestranné a pohodlné postele od veľkosti queen, výber vankúšov, mramorové kúpeľne a výhľad na more a záliv Trieste z mnohých izieb. Zopár izieb má aj malý balkón.
Vybevenie všetkých izieb: kúpeľňa so sprchou a /alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, wifi pripojenie na internet zdarma, TV so satelitným príjmom, trezor, minibar, espresso kávovar.
  • Classic – asi 15m2.
  • Superior – asi 15m2, navyše elektrická varná kanvica a výber teplých nápojov, župan a papuče, výhľad na záliv Trieste.
  • Deluxe – asi 20m2, obývacia zóna, navyše elektrická varná kanvica a výber teplých nápojov, župan a papuče, terasa s výhľadom na záliv.
  • Junior Suite – asi 30m2, obývacia zóna, navyše elektrická varná kanvica a výber teplých nápojov, minerálna voda zdarma, župan a papuče, terasa s výhľadom na historický prístav Terstu. Ako bonus leštenie topánok, dáždnik, fľaša červeného vína, VIP servis, 10% zľava na menu a la carte a možnosť neskoršieho odhlásenia v deň odchodu (check-out do 14h) zdarma.
  • Suite – asi 49m2, obývacia zóna, samostatná pracovňa, navyše I-pod stanica, elektrická varná kanvica a výber teplých nápojov, minerálna voda zdarma, župan a papuče. Ako bonus leštenie topánok, jedno žehlenie zdarma, dáždnik, fľaša červeného vína, VIP servis, služby komorníka, 10% zľava na menu a la carte a možnosť neskoršieho odhlásenia v deň odchodu (check-out do 14h) zdarma.
  • Prezidentská Suita – asi 75m2, obývacia izba s balkónom s posedením a výhľadom na záliv, posteľ veľkosti king size, kúpeľňa s mramorom z Kalkaty s vaňou alebo hydromasážnou sprchou. Navyše I-pod stanica, elektrická varná kanvica a výber teplých nápojov, minerálna voda zdarma, župan a papuče. Ako bonus leštenie topánok, jedno žehlenie zdarma, dáždnik, fľaša červeného vína, VIP servis, služby komorníka, 10% zľava na menu a la carte a možnosť neskoršieho odhlásenia v deň odchodu (check-out do 14h) zdarma.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Servírované obedy a večere formou a la carte. Kuchyňa orientovaná najmä na ryby a sezónne ingrediencie. Nechýbajú domáce talianske cestoviny od miestnych až po tie z juhu Talianska, domáce dezerty a bohatá vínna karta.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Starhotel Savoia Excelsior Palace, Trieste má recepciu, 24-hodinovú izbovú službu, concierge servis, priestrannú halu s posedením, knižnicu, salóniky, čitáreň, bar otvorený od 10,30h do polnoci, jedáleň na podávanie raňajok, reštaurácia a la carte, konferenčné, seminárne a kongresové priestory (9 rôznych miestností s kapacitou 14-320 osôb, celkom 650), s kompletným vybavením podľa požiadavky klienta. Garáž s parkovacou službou (valet), práčovňa,

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť otvorená denne 6-22h. Technogym vybavenie, Smart TV, ozvučenie, sprchy. Možné rezervovať relaxačnú zónu so saunou alebo masáže.

Extra

Domáce zvieratá malého a stredného vzrastu sú vítané, poplatok € 45. Nutné oznámiť pri rezervácii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia pobytu

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Savoia Excelsior Palace

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost