Hotel EXCELSIOR Dolomites Life Resort ****+

San Vigilio Marebbe / Trentino - Alto Adige / Südtirol / Taliansko

lyžiarske stredisko Kronplatz

Pri svahu
Bazény a Wellness
Wifi
Pre rodiny
Parkovanie / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Výborný rodinne vedený wellness a rodinný rezort priamo pri lyžiarskom svahu, bohatý wellness svet, program aktivít, priestory pre deti a tínedžerov.

Poloha

Rodinne vedený hotelový rezort Excelsior Dolomites Life Resort má výbornú polohu pri lyžiarskom svahu na slnečnom svahu dedinky San Vigilio Marebbe (San Vigil), asi 400m od jej centra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza na svahu vedľa zjazdovky Piz de Plaies, prístup možný na lyžiach. Svahy San Vigilio sú prepojené lanovkami a svahmi s vrchom Kronplatz. V okolí sú možnosti pre bežecké lyžovanie, sánkovanie a ďalšie zimné aktivity. V stredisku platí buď miestny skipas Kronplatz (Plan de Corones) alebo celoplošný skipas Dolomiti Superski, ktorý platí v celej oblasti, napr. aj na okruhu Sella Ronda. Na ten je možnosť napojiť sa najbližšie v Corvare, asi 27km od hotela, resp. prelyžovať do Piccolino a odtiaľ skibusom do Corvara. Možnosť lyžiarskeho safari s majiteľom hotela Wernerom Callom.
Viac o stredisku na lyžovanie Kronplatz.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, mramorové umývadlo, kozmetické zrkadlo, sat TV, telefón, malú chladničku, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón. K dispozícii je turistický batoh.
 • Izba Fanes – asi 22-25m2, dvojlôžková izba zariadená prírodným drevom, možnosť 1 prístelky.
 • Izba Pares – asi 33m2, dvojlôžková izba zariadená prírodným drevom.
 • Izba Lavarella Deluxe – asi 37-40m2, dvojlôžková izba zariadená prírodným drevom, možnosť prístelky / gauč pre 1-2 osoby.
 • Izby Precious Stones – asi 30-37m2, 4 rôzne izby inšpirované vzácnymi kameňmi, Smaragd, Crystal, Rubin, Acquamarin, zariadené prírodným drevom, možnosť prístelky / gauč pre 1-2 osoby.
 • Suita Fodara – asi 55m2, dvojpodlažná suita s kapacitou až 6 osôb má na dolnom podlaží šatník, obývaciu miestnosť s gaučom, balkón, na poschodí je spálňa.
 • Suita Conturines – asi 75m2, dvojpodlažná suita s kapacitou až 6 osôb má na dolnom podlaží šatník, obývaciu miestnosť s gaučom, balkón, 2 kúpeľne, na poschodí je spálňa.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - raňajky formou bufeetu aj a la carte, na obed "wellness" bufet s polievkami, šalátmi, prvými aj hlavnými chodmi aj dezertom, popoludňajšie občerstvenie a koláče, večere servírované s možnosťou výberu zo 4 menu, bufet studených predjedál. Na požiadanie vegetariánske, bezlepkové aj nizko sacharidové jedlá. V sezóne rôzne tematické večery so zábavným programom. Nová panoramatická reštaurácia, bufetová zóna na Live cooking. Nealko nápoje a ovocie v SPA Dolomiti zdarma po celý deň.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Excelsior Dolomites Life Resort, San Vigilio Marebbe má recepciu, salóniky, halu s krbom, cigarový (fajčiarsky) salónik, hotelová knižnica, reštaurácia, bar, vinotéka, terasa na slnenie, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, parkovisko, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 1.600m2 s kapacitou 130 osôb s 25 wellness a relaxačnými atrakciami - rôzne sauny, parné kúpele, tepdarium, relaxačné miestnosti napr. s vodnými posteľami, Kneippov chodník... Nové Sky Spa len pre dospelých s panoramatickým výhľadom na Dolomity, Sky infinity bazén, panoramatická sauna, infračervené lesné sauny, tichá miestnosť a terasa na slnenie s výhľadmi. Rodinná zóna s vnútorným a vonkajším bazénom, detským bazénom a vírivkou, rodinná "oblečená" sauna. Nealko nápoje a ovocie v SPA Dolomiti zdarma po celý deň.
Fitnes program s domácim trénerom Willim - Cardio vo fitnes centre s Technogym vybavením, aj v skupine, denne dozerané športy a aktivity, špeciálny program na zdravý chrbát, pilates, vodný aerobic a pod. Denne relaxačná gymnastika v telocvični s panoramatickým výhľadom. Meditácia, Qi gong, ďalšie skupinové aktivity ako kruhový tréning, Theraband, Flexi Gym, body styling, PMR a pod.

Zábava, aktivity

2 sprevádzané výlety na snežniciach, sánkarské dobrodružstvo v prírodnom parku Fanes a pod. Možnosť lyžiarskeho safari s majiteľom hotela Wernerom Callom. Týždenne preteky pre hostí rôzneho veku. V San Vigilio a San Martin sú v zime aj vonkajšie klziská.

Rodina, deti

Nová herňa pre deti a tínedžerov vnútri hotela - Aktívne ihrisko pre deti 3-9 rokov s kinom; Akčná miestnosť pre deti 10-20 rokov s kinom a video hrami.

Extra

Zviera povolené len na požiadanie vopred, podmienky na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou plus
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • využívanie herní
 • účasť na aktívnom programe hotela
 • wifi zdarma
 • parkovanie (garáž za poplatok)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,10 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 15 /deň (na požiadanie)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iné. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Excelsior Dolomites Life Resort, San Vigilio Marebbe

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kronplatz

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost