Apartmány IM WINKL

Teodone - Dietenheim / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Kronplatz

5 km od lanovky
Wifi
Holiday Pass

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemne zariadené apartmány v pokojnom prostredí, asi 5 km od najbližšej lanovky. Vhodný pre skupiny priateľov a rodiny s deťmi.

Poloha

Apartmány Im Winkl sa nachádzajú v dedinke Teodone/ Dietenheim, asi 5 km od centra mesta Brunico / Bruneck. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený asi 100m. Do centra premáva mestský autobus.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lanovky Kronplatz 1 / Kronplatz 2000 sú vzdialené asi 5 km, lanovka Ried v Perca / Percha je vzdialená asi 6 km. Zastávka skivlaku je asi 1,5 km od apartmánov. Zastávka skibusu v blízkosti apartmánov, premáva od 8h ráno (mestský bus premáva každých 30 min), no cesta k vlekom ním trvá až 45 minút - odporúčame použiť auto, tým prejdete 5km k vlekom podstatne rýchlejšie.
Viac o stredisku na lyžovanie Kronplatz.

Izby, apartmány

Celkom 5 apartmánov a 2 suity sú príjemne zariadené a majú kúpeľňu so sprchou, WC a bidet, sušič na vlasy, kuchynský kútik (okrem suít) vybavený chladničkou s mrazákom, sporák, umývačka riadu, SAT TV, wifi, balkón alebo terasa so stolom a 2 stoličkami.
 • Apartmán Waldblick – asi 42m2 pre 2-4 osoby, sa nachádza na 2. poschodí. Má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, bidet, balkón orientovaný na severovýchod.
 • Apartmán Kronblick– asi 40m2 – pre 2-4 osoby, sa nachádza na 2. poschodí. Má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, bidet, balkón orientovaný na juhovýchod.
 • Apartmán Stadtblick– asi 44m2 – pre 2-4 osoby, sa nachádza na 2. poschodí. Má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, bidet, 2 balkóny - orientovaný na juhovýchod a juh.
 • Apartmán Talblick– asi 60m2 – pre 3 - 6 osôb, sa nachádza na 2. poschodí. Má 1 spálňu s manželskou posteľou, 1 spálňu so samostatným lôžkom a jednolôžkovým rozkladacím gaučom, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, bidet, 2 balkóny - orientované na severozápad a juhozápad.
 • Apartmán Gartenblick– asi 44m2 – pre 2 - 4 osoby, sa nachádza na prízemí. Má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa s veľkou dažďovou sprchou a WC, bidet, krytá terasa orientovaná na juhozápad. V apartmáne je masívna neupravená smreková drevená podlaha.
 • Suita Peter– asi 55m2 – pre 2 - 5 osôb, sa nachádza na prízemí. Má spálňu s manželskou posteľou, opticky oddelenú obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa s veľkou dažďovou sprchou, samostatné WC a bidet, krytá terasa orientovaná na juhozápad. V apartmáne je masívna neupravená smreková drevená podlaha. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie.
 • Suita Karen– asi 60m2 – pre 2 - 5 osôb, sa nachádza na prízemí. Má spálňu s manželskou posteľou, opticky oddelenú obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa s veľkou dažďovou sprchou, samostatné WC a bidet, krytá terasa orientovaná na juhovýchod. V apartmáne je masívna neupravená smreková drevená podlaha. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie.

Stravovanie

Individuálne v apartmánoch, raňajky v suitách. Možnosť doobjednať raňajky aj v apartmánoch.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Im Winkl, Teodone / Dietenheim má raňajkovú miestnosť, malá spoločenská miestnosť s posedením, lyžiareň so sušiakmi na lyžiarky, záhrada, parkovisko.

Šport, relax, wellness

V Reischach / Riscone je bazén a sauna CRON4, vzdialené asi 5 km - klienti majú vstup do bazénu zdarma a 50% zľavu na vstup do sauny pre 2 osoby /apartmán.

Extra

Holiday Pass Premium - využívanie regionálnych vlakov a autobusov zdarma počas 7 dní a účasť na "Kronaktiv" - rôzne športové a zábavné aktivity.
Vstup zdarma do bazénu v CRON4
Zľava 50% na vstup do sauny v CRON4 pre 2 osoby/ apartmán
Zvieratá nie sú v apartmánoch povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • wifi
 • Holiday Pass
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,20 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • raňajky € 10,00/ osoba/ deň
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na minimálne 4 noci na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Im Winkl, Teodone/ Dietenheim

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kronplatz

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost