Hotel DAS MAJESTIC ****+

Riscone / Reischach / Trentino - Alto Adige / Südtirol / Taliansko

lyžiarske stredisko Kronplatz

1km od svahu
Bazén a wellness
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Hotel v moderno - elegantnom štýle s bazénmi a wellness svetom, strategická poloha medzi svahmi Kronplatz a centrom Brunico.

Poloha

Rodinne vedený hotel Das Majestic sa nachádza v dedinke Riscone nadväzujúcej na mesto Brunico, len asi 2km od centra mesta a v susedstve vodného sveta Cron4, blízko golfového klubu a športového centra. Hotel je otvorený celoročne.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je asi 1km od vlekov a svahu v Riscone, spojenie zabezpečuje skibus. Hotel má aj lyžiarskeho sprievodcu, s ktorým sa môžete vydať na lyžiarske safari v ďalších častiach Dolomitov, transfer zabezpečuje hotelový skibus (max 8 osôb), skupiny môžu mať max 15 osôb.
Najbližší okruh pre bežecké lyžovanie je len pár metrov od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Kronplatz.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 60 priestranných izieb a suít. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, wellness tašku, trezor, minibar, TV s plochou obrazovkou a wifi zdarma.
 • Izba Alpienne – asi 40m2, kútik s posedením, veľké okná, bez balkónu.
 • Izba Alpine Classic – asi 43m2, kútik s posedením, balkón s výhľadom na Kronplatz.
 • Izba Nestl – asi 43m2, novo renovovaná a zariadená v 2018, kútik s posedením, veľký šatník, balkón s výhľadom do záhrady.
 • Suita 112 s Jacuzzi – asi 40m2, nová suita z r.2018, s vírivkou na terase.
 • Izba Alpen Relax – asi 47m2, izba s obývacou časťou, balkón s výhľadom na Kronplatz.
 • Izba Türml – asi 47m2, izba s obývacou časťou, balkón s výhľadom na Kronplatz.
 • Jednolôžková izba Royal – asi 35m2, veľký šatník, bez balkónu.
 • Jednolôžková izba Harmony – asi 38m2, malá terasa s panoramatickým výhľadom.
 • Suita Alpienne Royal – asi 52m2, spálňa a obývacia izba, iba malý francúzsky balkón s výhľadom.
 • Suita Schlössl – asi 62m2, podkrovná suita bez balkónu, s výhľadmi na Kronplatz, má 2 spálne, obývaciu miestnosť s 2 kúpeľne, ideálna pre 4-5 osôb.
 • Romantic Suita Kuschel – asi 78m2, ideálna pre pár, otvorená obývacia miestnosť a spálňa, terasa s výhľadom na Kronplatz.
 • Suita Majestic – asi 100m2, podkrovná suita s terasou a výhľadom, 2 spálne (jedna pre deti s oddelenými lôžkami), 2 kúpeľne, obývacia miestnosť.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - alpské raňajky, popoludňajšie občerstvenie (denne na inú tému), 4-5-chodové večerné menu s možnosťou výberu, pestrá ponuka šalátov, zeleniny a čerstvého ovocia. Týždenne gala večera; rôzne menu s ohľadom na kalórie a vhodné pre kombinovanie s wellness pobytom. Kuchyňa využíva aj produkty vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhrady.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Das Majestic, Riscone má recepciu, hotelový bar, reštauráciu a štýlové jedálne - 6 rôznych salónikov, fajčiarsky salónik blízko hlavnej lobby, záhrada, seminárne priestory, parkovisko. Wifi pripojenie na internet v izbách aj hotelovej lobby.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 1.200m2, relaxačné a tiché miestnosti, vodný svet s panoramatickým vnútorným bazénom a vonkajšími bazénmi, sauna zóna - bio sauna, fínska sauna, parné kúpele, relaxačná miestnosť s vodnými posteľami a otvoreným krbom, ležadlá s vlnenými prikrývkami, župany a papučky k dispozícii (nie pre deti). Fitnes zóna s kardio a posilňovacími strojmi. Pestrá ponuka skrášľovacích a wellness procedúr, kúpeľov, zábalov a masáží. Hostia majú zároveň voľný vstup do saunovej zóny vodného sveta CRON4 rovno oproti hotelu (pár krokov) - tobogán pre deti, 18 sáun a pod.

Zábava, aktivity

Rôzne aktívne a relaxačné programy, zimná turistika, lyžiarske safari s domácimi sprievodcami. V stredisku aj niekoľko sánkarských tratí.

Extra

Zvieratá povolené na požiadanie za poplatok, len v niektorých typoch izieb.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou plus
 • využívanie bazénov a wellness sveta
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,10 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • poplatok za psa € 15 /deň
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iné dni a kratšie termíny. Ceny sú výhodnejšie pri pobytoch na min. 4 noci. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Das Majestic, Riscone

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kronplatz

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost