Hotel SCHÖNBLICK ****

Riscone / Reischach / Trentino - Alto Adige / Südtirol / Taliansko

lyžiarske stredisko Kronplatz

500m od svahu
Bazén a Wellness
Wifi
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemné ubytovanie v 4* hoteli s bazénom a wellness zónou blízko lanovky a svahu za výhodnú cenu.

Poloha

Parkhotel Schönblick je jedno z najbližších ubytovaní k lanovkám a svahom v Riscone. Nachádza sa na pokojnom mieste, centrum väčšieho mesta Brunico s pekným historickým centrom aj nákupnou ulicou asi 2,5km od hotela. V cene je aj Holidaypass - umožňuje využívať všetkú verejnú dopravu v Južnom Tirolsku zdarma.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovky a vleky lyžiarskeho strediska Kronplatz len asi 300m od hotela. K vlekom a od nich premáva kyvadlová doprava pre hostí hotela zdarma. Najbližšia bežkárska trať pred hotelom.
Viac o stredisku na lyžovanie Kronplatz.

Izby, apartmány

Izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, župan a papučky, sat TV, telefón, rádio, minibar na požiadanie, väčšina trezor a aj terasu / balkón. Niektoré izby majú vírivku alebo saunu na izbe.
 • Simple – asi 20m2, jednoduché, novo zariadené izby v r. 2013, niektoré na hornom poschodí, iné orientované do ulice. Väčšina má trezor, minibar na požiadanie, väčšina aj balkón. Max pre 2 osoby + 1 prístelka pre dieťa.
 • Standard – asi 24m2, novo zariadené izby v r. 2013. Väčšina má trezor, minibar na požiadanie, niektoré majú drevanú podlahu, všetky majú balkón. Max pre 2 osoby + 1 prístelka pre dieťa.
 • Comfort – asi 26m2, príjemne v tradičnom štýle zariadené izby s kútikom s posedením. Má trezor, minibar, väčšina balkón. Max pre 2 osoby + 2 prístelky pre deti.
 • Deluxe – asi 35m2, priestranné v tradičnom štýle zariadené izby s obývacou časťou s posedením a kachľovou pecou. Má aj trezor, minibar a balkón. Max pre 2 osoby + 2 prístelky (dvojlôžkový gauč).
 • Podkrovná Suita – (Manzard) asi 54m2, priestranná v tradičnom štýle zariadená suita má obývaciu miestnosť s posedením a kachľovou pecou a oddelenú spálňu. Má aj trezor, minibar, Sky1 TV a balkón. Max pre 2 osoby + 2 prístelky.
 • Tower Suita – (Turmsuite) asi 54m2, priestranná v tradičnom štýle zariadená suita v podkroví s terasou a výhľadom, má obývaciu miestnosť s posedením a kachľovou pecou. Má aj trezor, minibar, Sky1 TV a balkón. Max pre 2 osoby + 2 prístelky.
 • Panoramic Suita – asi 70m2, dvojpodlažná suita v podkroví s panoramatickým výhľadom. Na dolnom podlaží je obývacia miestnosť s malou kuchynkou, na hornom podlaží je spálňa s terasou a veľkým šatníkom. Má aj trezor, minibar, Sky1.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, 5-chodové večerné menu. Tematické večery na spôsob rybieho menu alebo bufetu prejedál či dezertov, podľa aktuálneho programu. Vegetariánske a rôzne diétne menu na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Parkhotel Schönblick, Riscone / Reischach má recepciu, reštauráciu, bar / kaviareň, vínna pivnica, lyžiareň na uskladnenie lyží a snowboardov so sušičom lyžiarok, výťah, parkovisko, garáž zdarma. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - vnútorný bazén, vírivka, fínska sauna, senný kúpeľ, turecký kúpeľ, infračervená sauna. Na požiadanie pedikúra, manikúra, masáže a solárium na požiadanie.
Vodný a saunový svet Cron4 asi 1km od hotela.

Zábava, aktivity

Týždenný program aktivít, napr. kurzy snowboardingu, výlety na snežniciach, skitour a pod. Stolný tenis.
V lete prenájom bicyklov. Golfový klub Pustertal asi 1km od hotela.

Rodina, deti

Zľavnené ceny pre deti budú zohľadnené v ponuke. Deti do 8 rokov počas letnej sezóny a pobyte od 4 nocí zdarma.
Herňa so stanom, stolným futbalom, detská kuchynka a pod. Detské menu, postieľka, vysoká stolička, baby phone a pod. na požiadanie. V lete vonku ihrisko a detský klub počas prázdnin.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou plus
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi zdarma
 • kyvadlovú dopravu k vlekom a späť
 • Holidaypass - využívanie verejnej dopravy zdarma
 • účasť na aktívnom programe hotela
 • parkovanie v garáži
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,10 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iné dni a kratšie termíny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Parkhotel Schönblick, Riscone / Reischach

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kronplatz

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost