Hotel AUGUSTA LUCILLA PALACE ****

Rím / Lazio / Taliansko

Celoročná prevádzka
V centre
Internet
Klimatizácia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný 4* mestský hotel s výhodnou polohou vo večnom meste Rím, len 200 m od zastávky metra a železničnej stanice Termini.

Poloha

Hotel Augusta Lucilla Palace má výhodnú centrálnu polohu v meste Rím, na pešiu vzdialenosť od kostola Santa Maria Maggiore a od Opera Haus. Hlavná železničná stanica Termini je len pár krokov od hotela. Zastávka metra Termini trasa A a B vzdialená 200m.
Viac o regióne na stránke Lazio.

Izby, apartmány

Hotel má 99 klimatizovaných izieb pre 1 až 3 osoby, ktoré majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar.

Stravovanie

Raňajky – kontinentálne podávané formou bufetu: pečivo, maslo, džem, croissant, sušienky, cereálie, jogurt, šunka, syr, čaj alebo káva alebo mlieko.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Augusta Lucilla Palace, Rím má recepciu s nonstop prevádzkou, bar, reštauráciu, 2 výťahy a internetový kútik (za poplatok na mieste).

Rodina, deti

Max. 1 dieťa od 0-5 rokov v izbe s rodičmi zdarma (ubytovanie vrátane raňajok).

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Augusta Lucilla Palace, Rím

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Lazio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost