Village FLAMINIO ****

Rím / Lazio / Taliansko

Bazén
Klimatizácia
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Bungalovy a apartmány priamo v Ríme! Z Flaminio Village ste za 15min v centre Ríma a pritom si užívate komfort villaggia so záhradou, bazénom aj raňajkami.

Poloha, dovolenka

Komplex Flaminio Village sa nachádza v severnej častí Ríma na okruhu Via Flaminia Nuova medzi časťami Rai Saxa Rubra a Corso Francia v blízkosti nového hudobného auditória.
Do centra Ríma sa dostanete za asi 15min autom alebo verejnou dopravou.
Hneď pri komplexe je nákupné centrum Euclide (5min chôdze) so supermarketom, barom, obchodmi a benzínovou pumpou. Za komplexom je veľký historický park Vejo Park.
Viac o regióne na stránke Lazio.

Pláž, more

Asi 45km od pobrežia s piesočnatými plážami v Ostii, Focene a pod.

Izby, apartmány

120 izieb / bungalovov a apartmánov má samostatný vchod a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC).
 • Bungalov FIRENZE – izba pre 1-2 osoby, asi 12m2, spálňa s dvoma lôžkami, chladnička, klimatizácia / kúrenie.
 • Bungalov VENEZIA – izba pre 1-2 osoby, asi 18m2, má spálňu s dvoma lôžkami alebo manželskou posteľou, sat TV, klimatizáciu / kúrenie, chladničku a verandu.
 • Bungalov SUITE SORRENTO – izba pre 1-3 osoby, asi 30m2, má spálňu s manželskou posteľou, vybavenie vyššieho štandardu, klimatizáciu / kúrenie, sat TV, chladničku, sušič na vlasy. Možnosť prístelky pre 3. osobu.
 • Bungalov CAPRI – apartmán pre 1-4 osoby v dvoch prevedeniach – Standard asi 24m2, Deluxe asi 30m2. Má spálňu s dvoma lôžkami (manželská posteľ alebo samostatné postele), obývaciu miestnosť s 2 lôžkami alebo gaučom, kuchynský kút, sat TV, klimatizáciu / kúrenie, chladničku, verandu. Bungalov Deluxe má vybavenie vyššieho štandardu a hydromasážnu sprchu.
 • Bungalov ISCHIA – apartmán pre 2-5 osôb, asi 30m2, dve spálne po dve lôžka, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, sat TV, chladnička, klimatizácia / kúrenie, veranda.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Možnosť doobjednať polpenziu alebo pizzu + víno + dezert.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Village Flaminio, Rím má recepciu s nepretržitou prevádzkou, trezor na recepcii, úschovňu batožiny, info kútik – počítač s pripojením na internet a Wi-Fi za poplatok (Wi-Fi už pokrýva skoro celý areál), minimarket (denne čerstvé mlieko, pečivo, ovocie a iný nepotravinový tovar) otvorený v lete 07,00-24,00hod, reštaurácia „Ottavo colle“, bar / kaviareň s ponukou raňajok, občerstvenie počas celého dňa, terasa s veľkoplošnou obrazovkou.
Parkovisko v komplexe zdarma (k jednotlivým apartmánom sa môžete odviesť elektromobilom).
Možnosť zabezpečiť taxi, transfer z letiska, rezervovať prehliadku múzeí, výlety a podobne.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén vybavený terasou s ležadlami, otvorený v lete podľa počasia, povinná kúpacia čiapka – možné kúpiť na mieste. Možnosť prenájmu bicyklov.

Rodina, deti

Detské ihrisko. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Deti do 5 rokov zdarma – t.j. cena ako za apartmán obsadený len osobami od 5 rokov, na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu alebo izby
 • raňajky formou bufetu
 • posteľnú bielizeň a uteráky, spotrebu energií
 • záverečné upratovanie, parkovanie
 • využívanie bazénu (počas leta)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 50,00 / izby Firenze, Venezia, Sorrento, € 100,00 / apartmány Capri a Ischia (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenzia € 15,00 / osoba / deň v nízkej sezóne, € 19,00 /osoba / deň vo vysokej sezóne (na vyžiadanie, platba v CK, resp. na mieste)
 • pizza + 1/4l vína + dezert € 10,00 / osoba (platba na mieste)
 • detská postieľka € 7,00 /noc (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • kúpacia čiapka € 2,00 (platba na mieste)
 • výmena posteľnej bielizne € 4,00 / osoba / výmena (platba na mieste)
 • výmena uterákov € 4,00 / osoba / výmena (platba na mieste)
 • denné upratovanie € 10,00 / izba Firenze, Venezia, Sorrento / deň, € 15,00 / apartmán Capri / deň, € 20,00 / apartmán Ischia / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí a min. 2 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby/apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Village Flaminio, Rím

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Lazio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost