Hotel MAYOLA ***

San Bartolomeo al Mare / Liguria / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel Mayola má skvelú polohu priamo pri pláži v San Bartolomeo al Mare v západnej časti ligurskej riviéry. Bazén aj wifi, slnečníky a kreslá na pláži zdarma.

Poloha, dovolenka

Hotel Mayola má výbornú polohu v stredisku San Bartolomeo al Mare len asi 100m od centra na prímorskej promenáde. Ďalšie známe stredisko ligurskej riviéry Diano Marina asi 1,5km.
Viac o regióne na stránke Liguria.

Pláž, more

Hotel sa nachádza priamo pri prevažne štrkovej pláži. Slnenčík a kreslá sú zdarma, ležadlá za poplatok na mieste. Prenájom vodných bicyklov a kánoe za poplatol za mieste.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV, sušič na vlasy, trezor. Niektoré izby majú klimatizáciu, iné len stropný ventilátor, niektoré balkón či výhľad na more. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Mayola, San Bartolomeo al Mare má recepciu, bar, výťah, terasu pri mori, klimatizovanú reštauráciu, TV miestnosť. Wifi pripojenie na internet zdarma. Hotel nemá vlastné parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bazén s morskou vodou (15x8m) a dvoma hydromasážnymi tryskami otvorený cca od 15.05. do konca septembra podľa počasia, ležadlá pri bazéne za poplatok.

Zábava, aktivity

Možnosť prenájmu bicyklov v stredisku a zaujímavých cyklistických aj peších výletov. Hotel má miestnosť na úschovu a servis bicyklov s video dohľadom.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov s 2 dospelými zdarma, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Verejné detské ihrisko je asi 50m od hotela.

Extra

Malé zviera na vyžiadanie povolené zdarma. Nie sú povolené na pláži a v reštaurácii.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu
  • plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá / izba)
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • detská postieľka (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • klimatizácia (vyžiadať vopred, platba na mieste)
  • ležadlo pri bazéne (platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, prípadne nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 11,30 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Mayola, San Bartolomeo al Mare

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Liguria

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost