Apartmány BAIT DAL TEMP

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

30m od vleku
Wifi*
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné apartmánové ubytovanie v blízkosti svahu a lanovky Carosello, wifi, parkovanie.

Poloha

Apartmány Bait dal Temp sa nachádzajú v nedávno renovovanom dome v populárnom lyžiarskom stredisku Livigno na jeho okraji v časti San Rocco. V okolí sú bary, reštaurácie, supermarket a obchody. Do centra s pešou promenádou sú to asi 3 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 30 od vlekov Amerikan a asi 150m od lanovky Carosello 3000. Zastávka skibusu zdarma pred hotelom, zelená, žltá aj červená trasa - spojenie ku ostatným lanovkám v stredisku. Pri dobrých snehových podmienkach možné zlyžovať k apartmánom.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Ubytovanie

Nedávno renovované apartmány rôznych typov pre až 9 osôb, všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka, chladnička, kávovar) a TV.
 • TRILO Sol – priestranný apartmán pre max 6-7 osôb v podkroví má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť so stolom a dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút aj s umývačkou riadu, veľkú terasu na slnenie, chodbu, kúpeľňu so sprchou.
 • TRILO Aria – apartmán pre max 6-7 osôb má asi 85m2, je na prízemí, má vstupnú halu, obývaciu miestnosť so stolom a dvojlôžkovým gaučom, samostatnú kuchynku, spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňu.
 • TRILO Mont – priestranný apartmán pre max 6 osôb je na 1.poschodí, má obývaciu miestnosť so stolom a gaučom, kuchynský kút aj s umývačkou riadu, terasu, chodbu, spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu.
 • TRILO Maria – priestranný apartmán pre max 6 osôb je na 2.poschodí, má obývaciu miestnosť so stolom a dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút aj s umývačkou riadu, chodbu, spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňou so sprchou, ďalšiu spálňu s manželskou posteľou a druhú kúpeľňu so sprchou.
 • TRILO Arno – apartmán pre max 5 osôb je na 1.poschodí, má obývaciu miestnosť s gaučom a balkónom, oddelenú kuchynku aj s umývačkou riadu, spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu izbu s 2 lôžkami a kúpeľňu so sprchou. Samostatný apartmán s vlastným vchodom.
 • BILO Grit – apartmán pre max 4 osoby je na 1.poschodí, má obývaciu miestnosť 1 alebo 2 lôžkami, kuchynský kút, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu a ďalšiu toaletu, terasa.
 • BILO Buf – apartmán pre max 4 osoby je na 2.poschodí, má obývaciu miestnosť so stropom s drevenými trámami a 2 spojenými alebo samostatnými lôžkami, kuchynský kút, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchou a WC, terasa.
 • BILO Francy – apartmán pre max 4 osoby sa nachádza vo vedľajšej budove - hneď pred domom Bait dal Temp. Je na prízemí, priestranný a má vstupnú halu, samostatnú kuchyňu, obývaciu miestnosť s veľkým stolom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Bait dal Temp, Livigno majú vyhrievanú úschovňu lyží, spoplatnené wifi pripojenie na internet a parkovacie miesta zdarma. Garáž za poplatok, na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Vodný park / wellness Aquagranda v Livigno, na druhom konci mestečka, asi 5km od ubytovania.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie lyžiarne
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia cca € 200 /apartmán môže byť požadovaná (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 50 /apartmán (platba v CK, resp. na mieste)
 • miestna taxa iba v prípade zavedenia, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste (zatiaľ nie je)

Možnosť doobjednať

 • wifi € 10 /týždeň (platba na mieste)
 • garáž € 30 /týždeň (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Bait dal Temp, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost