Apartmány BAITE COSTACCIA

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

200m od svahu
Wifi len v MONO
Garáž *
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Jednoduché apartmánové ubytovanie s dobrou polohou v pešej dostupnosti svahov aj pešej zóny, výhodná cena.

Poloha

Apartmány Baite Costaccia sa nachádzajú na Via Canton asi 800m od centra s pešou zónou strediska Livigno s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Stredisko je populárne aj vďaka svojej bezcolnej zóne.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky a svahy Cassana č.30 asi 200m od apartmánov, Tagliede č.26 asi 800m. Zastávka skibusu 20m od domu - spojenie ku všetkým lanovkám strediska.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený. V sezóne 2017/18 sa jedná o termíny 01.12.-22.12.2017 a 07.04.-01.05.2018.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka).
 • BILO 3 - č. 3, 4 – asi 32m2, pre max 3 osoby, má spálňu s 2 lôžkami a obývaciu miestnosť s jednolôžkovým gaučom, kúpeľňa s vaňou. Nachádza sa na prízemí. Bez wifi.
 • MONO 2/3 - č. 2 – asi 27m2, pre max 2-3 osoby, pozostáva z jednej miestnosti s 2 lôžkami a jednolôžkovým gaučom, kúpeľňa so sprchou. Nachádza sa na prízemí. Tento apartmán má wifi zdarma.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Baite Costaccia, Livigno majú možnosť parkovania v garáži len pre niektoré apartmány a za poplatok, inak parkovanie vonkajšie, podľa kapacity. Wifi pripojenie na internet iba v apartmáne MONO.

Šport, relax, wellness

Vodný park / wellness Aquagranda v Livigno asi 1,5km od ubytovania.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa iba v prípade zavedenia, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste (zatiaľ nie je)

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 7-10 /osoba (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • za zviera € 40 - 70 /týždeň (len na požiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO a QUATRO /pobyt (alebo odovzdať apartmán uprataný, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je potrebné odovzdať apartmán uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO, € 70 /QUATRO, platba na mieste.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Baite Costaccia, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost