Apartmány DIEGO

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

1km od svahu
600m od centra
Wifi
Parkovanie
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché komfortné ubytovanie v pokojnej zóne za príjemnú cenu.

Poloha

Apartmány Diego sa nachádzajú v okrajovej časti Livigno na pokojnom mieste. Centrum asi 600m, kde sa nachádzajú obchody, bary a reštaurácie, nakupovanie v "duty free" (bezcolnej) zóne. Spojenie po celom stredisku zabezpečuje skibus zdarma.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Mottolino a tiež vleky Cassana asi 1km od apartmánov. Dostupné sú skibusom, zastávka asi 30m od domu.
Viac info o stredisku na lyžovanie Livigno.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený. V sezóne 2017/18 sa jedná o termíny 01.12.-22.12.2017 a 07.04.-01.05.2018. V ostatných termínoch možnosť voľby medzi skipasom platným len v Livigno (zvýhodnený 1-dňový skipas vo švajčiarskom St. Moritz, viac info na požiadanie) alebo celoplošne platným skipasom Alta Valtellina, ktorý platí aj v strediskách Bormio, Isolaccia, Santa Caterina Valfurva...

Ubytovanie

Apartmány sú účelne zariadené, majú kuchynský kút v obývacej miestnosti (s mikrovlnkou), kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a wifi pripojenie na internet zdarma.
 • TRILO 4 / č.4 – apartmán pre max 4 osoby má asi 50m2, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom aj umývačkou riadu. Apartmán je na 1.poschodí.
 • QUATRO 7 / č.5 – apartmán pre max 7 osôb má asi 95m2, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, a 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami (niektoré možno spojiť), 2 kúpeľne (jedna s vaňou a druhá so sprchou), obývacia miestnosť, kuchynský kút. Apartmán je na 2.poschodí.
 • BILO 4 / č.6 – apartmán pre max 4 osoby má asi 40m2, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, a obývacej miestnosti s jednolôžkovým gaučom, kuchynský kút. Apartmán je na 3.poschodí - v podkroví.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Diego, Livigno majú parkovacie miesta - k apartmánu Quatro patria 2 miesta asi 50m od domu. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum / vodný svet Aquagranda Livigno asi 1,5km od apartmánov.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • wifi zdarma (kvalitu signálu negarantujeme)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa iba v prípade zavedenia, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste (zatiaľ nie je)

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 7 /osoba (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • za zviera € 40 - 70 /týždeň (len na požiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO a QUATRO /pobyt (alebo odovzdať apartmán uprataný, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je potrebné odovzdať apartmán uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO a QUATRO, platba na mieste.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Diego, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost