Apartmány GALLI

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

350m od svahu
Wifi
Umývačka riadu
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmány s dobrou cenou, uprostred Livigna, s wifi aj umývačkou riadu.

Poloha

Apartmány Galli sa nachádzajú v prostrednej časti obľúbeného strediska Livigno medzi centrom a lanovkou Carosello, obe asi 1 km. Najbližší obchod je hneď pod apartmánmi, v budove, ďalšie obchody v blízkosti. Stredisko je obľúbené pre nakupovanie v bezcolnej - duty-free zóne.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie sú vleky Doss pre začiatočníkov asi 350 m, s prepojením na lanovku Carosello 3000, asi 1km od apartmánov. Lanovka Mottolino a Tagliede asi 1,7km, dobrá dostupnosť všetkých lanoviek skibusom zdarma - zastávka len 20 m od domu. Vo vybraných termínoch v decembri a apríli so skipasom v cene, tzv. Free ski týždne.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, indukčný sporák s 4 horákmi, americký kávovar, umývačka riadu, mikrovlnka), sat TV, samostatné kúrenie.
 • TRILO 2/4 – asi 40m2 pre max 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti, má spálňu s manželskou posteľou a ďalšiu podkrovnú spálňu s 2 samostatnými lôžkami, samostatnú kuchyňu, pračku. Nie je tu samostatná obývačka.
 • TRILO 4 – asi 40m2 pre max 4 osoby, má spálňu s manželskou posteľou a ďalšiu spálňu s dvojlôžkom alebo 2 samostatnými posteľami, samostatnú kuchyňu, balkón v dvojlôžkovej izbe. Nie je tu samostatná obývačka.
 • TRILO 7 – asi 70m2 pre max 7 osôb, má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými posteľami, miestnosť s gaučom, ktorý je možné rozložiť na spanie pre ďalšie 2 osoby, samostatnú kuchyňu s balkónom.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Galli, Livigno majú lyžiareň na úschovu lyží a lyžiarok, wifi pripojenie na internet za poplatok, spoločnú práčovňu za poplatok, nestrážené parkovisko zdarma, garáž za poplatok, max výška 2m.

Šport, relax, wellness

Vodný park Aquagranda v stredisku, asi 3km.

Rodina, deti

Detská postieľka k dispozícii na požiadanie zdarma.

Extra

Malý pes povolený na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • záverečné upratovanie (okrem kuchyne)
 • vonkajšie parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • môže byť požadovaná vratná kaucia (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • wifi € 15 /týždeň (platba na mieste)
 • uteráky € 5 /osoba /týždeň (osuška + uterák, alebo vlastné, platba na mieste)
 • garáž € 10 /noc alebo € 50 /týždeň (platba na mieste)
 • žetón na pranie € 5 (platba na mieste)
 • za malé zviera € 5 /deň (platba na mieste)
 • žprenájom bicykla € 100 /týždeň (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Galli, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost