Hotel LA PASTORELLA ***

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

50 m od svahu
Wellness
Wifi
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel La Pastorella ponúka príjemné ubytovanie v Livigno s výbornou polohou v centre a len pár krokov od svahu, s wellness zónou, wifi aj parkovaním.

Poloha

Obľúbený hotel La Pastorella sa nachádza priamo v centre strediska Livigno pri jeho pešej zóne s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Stredisko je obľúbené aj na dovolenku spojenú s nakupovaním, keďže Livigno je bezcolná zóna. Aj priamo v hoteli je jeden "Duty free" obchod, hostia majú naviac bonusovú zľavu 5% na nákupy v ňom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie svahy a vleky sú len asi 50m od hotela, je tu hneď detský / cvičný vlek Campo Scuola s prepojením na lanovku Tagliede. Prepojenie s časťou Carosello na lyžiach, spojenie do časti Teola zabezpečuje skibus zdarma, zastávka v blízkosti. V okrajových termínoch sezóny je skipas v cene - v tzv. Free Ski termínoch, inak je možné zakúpiť skipasy s pobytom alebo na mieste.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

V horskom štýle zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, sat TV a telefón. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Polpenziu nie je od tejto sezóny možné doobjednať, priamo v hoteli je pizzeria - reštaurácia a bar s občerstvením a la carte.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel La Pastorella, Livigno má recepciu, wifi pripojenie na internet zdarma, internetový kútik, jedáleň, reštaurácia - pizzeria - bar a la carte, lyžiareň s bezpečnostným boxom pre každú izbu, duty-free obchod, parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • vonkajšie parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa len v prípade zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • garáž € 10 /noc (platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, atypické termíny možné len podľa aktuálnej obsadenosti. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel La Pastorella, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost