Apartmány PIANO BASSI

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

100m od svahu
Wifi
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Menší apartmánový dom s výbornou polohou v Livigno Teola, rovno oproti lanovke.

Poloha

Apartmány Piano Bassi sa nachádzajú v populárnom lyžiarskom stredisku Livigno v časti Teola, rovno oproti lanovke. Centrum s obchodmi (obľúbené nakupovanie v bezcolnej zóne) a reštauráciami asi 1,5km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Iba 100m od lanovky Teola - Piano Bassi, pohodlne pešo dostupné, len cez cestu. Zlyžovať je tiež možné späť až k lanovke. Zastávka skibusu 100m - spojenie do ostatných častí strediska Livigno ku Carosello / Tagliede.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený. V sezóne 2017/18 sa jedná o termíny 01.12.-22.12.2017 a 07.04.-01.05.2018. V ostatných termínoch možnosť voľby medzi skipasom platným len v Livigno (zvýhodnený 1-dňový skipas vo švajčiarskom St. Moritz, viac info na požiadanie) alebo celoplošne platným skipasom Alta Valtellina, ktorý platí aj v strediskách Bormio, Isolaccia, Santa Caterina Valfurva...

Ubytovanie

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú vybavený kuchyský kút v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, TV a wifi pripojenie na internet zdarma.
 • QUATRO 8 – apartmán pre max 8 osôb na 2.poschodí má asi 95m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom (aj mikrovlnka, rúra na pečenie, umývačka riadu) a posedeím (krb je mimo prevádzky z bezpečnostných dôvodov), 2 spálne po 3 samostatné lôžka, spálňu s 2 lôžkami, chodbu, jednu kúpeľňu s vaňou a druhú kúpeľňu so sprchou. Ku tomuto apartmánu patrí miesto v garáži pre 1 auto.
 • TRILO 6/7 – apartmán pre max 6-7 osôb na 2.poschodí má asi 55m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom (aj mikrovlnka) a 2 jednolôžkovými gaučmi, spálňu s manželskou posteľou a spálňu s 3 samostatnými lôžkai, kúpeľňa s vaňou.
 • TRILO 6 – apartmán pre max 6 osôb na prízemí má asi 55m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom (aj mikrovlnka) a dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a spálňu s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
 • MONO 2 – štúdio pre max 2 osoby na 2.poschodí má asi 28m2, jedinú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom (aj mikrovlnka) a 2 jednolôžkovými gaučmi, kúpeľňa s vaňou.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Piano Bassi, Livigno majú vonkajší priestor na parkovanie, niektoré apartmány majú garáž.

Šport, relax, wellness

Vodný park / wellness Aquagranda v Livigno, na okraji mestečka, asi 4km od ubytovania.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • wifi zdarma (kvalitu signálu negarantujeme)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa iba v prípade zavedenia, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste (zatiaľ nie je)

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 5 /osoba (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • za zviera € 40 - 70 /týždeň (len na požiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO, € 70 /QUATRO /pobyt (alebo odovzdať apartmán uprataný, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je potrebné odovzdať apartmán uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 45 /MONO, € 50 /BILO, € 60 /TRILO, € 70 /QUATRO, platba na mieste.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Piano Bassi, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost