Hotel SPORTING ****

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

Náš tip pre rodiny
150 m od lanovky
Bazén
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Novopostavený hotel, len 150 m od lanovky Carosello, bazén, herňa pre deti, wellness, wifi.

Poloha

Hotel Sporting sa v časti Carosello 3000, v blízkosti vibrujúceho San Rocco s barmi a obchodmi, v blízkosti pešsej zóny. Centrum strediska Livigno je vzdialené asi 3 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Carosello 3000 je od hotela vzdialená asi 150 m. Zastávka skibusu k lanovkam a vlekom Teola, Mottolino a Tagliede sa nachádza priamo pred hotelom. 115 km zjazdoviek, snowpark, bežkárske trate. Lyžovanie Livigno je skvelou voľbou pre každého lyžiara. Nadmorská výška je zárukou snehu počas celej lyžiarskej sezóny. Na začiatku sezóny do Vianoc a na konci sezóny v apríli sú v Livigno Free Ski týždne, kedy je zvýhodnený skipas v cene ubytovania.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené, v modernom štýle zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, hypoalergénne uteráky, kúpací plášť a papuče, komfortné vankúše, hypoalergénne matrace, písací stôl, samostatné vykurovanie, káblovú a SAT flat TV, telefón, wifi, minibar, kávový a čajový kútik, trezor, balkón s panoramatickým výhľadom.
 • Comfort – 21m2 - 32m2, sú účelne a prakticky zariadené dvojlôžkové izby. Vonkajšie parkovacie miesto.
 • Superior – 30m2 - 32m2, sú priestranné, svetlé, zariadené v modernom štýle. Izby majú manželskú posteľ a obývaciu časť s gaučom. Parkovacie miesto v garáži.
 • Wellness – asi 28m2, dvojlôžková izba, navrhnutá tak aby si dokonale oddýchlo telo aj duša. Izba ponúka panoramatický výhľad na prekrásne Alpy vďaka stene zo skla a zážitkovú sprchu. Parkovacie miesto v garáži.
 • Suita – asi 38m2 - 40m2, priestranná a komfortná! Pozostáva z hlavnej spálne s písacím stolom, obývacej časti s kuchynským príslušenstvom a na otvorenom poschodí (lofte) obývacia izba s multimediálnym zariadením a TV s filmotékou. Izbový raňajkový servis v cene. Parkovacie miesto v garáži.
 • Rodinná izba – asi 38 m2 - 40m2, ponúka dostatok priestoru pre rodiny. Má manželskú posteľ a otvorené poschodie (loft) s obývacou časťou s 2 komfortnými lôžkami, multimediálnou herňu s video hrami a rozprávkami na vyžiadanie. Parkovacie miesto v garáži.
 • Prepojené izby – pre rodiny, ktoré si želajú viac súkromia sú kdispozícii prepojené izby Comfort. (na vyžiadanie). Vonkajšie parkovacie miesto.

Stravovanie

Polpenzia v cene: Raňajky podávané formou bufetu - čerstvé, miestne a domáce produkty, kútik šéfkuchára s palacinkami, plackami, vajíčkami a ďalšími čerstvo pripravenými jedlami, čersté ovocie a džúsy, servírované teplé nápoje. Večere servírované 4-chodové s možnosťu výberu z menu, špeciálne menu pre deti a detský bufet. Možnosť zabezpečenia špeciálneho menu pre vegetariánov, vegánov či celiatikov. Možnosť objednať aj plnú penziu so 4-chodovými obedmi.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sporting, Livigno má recepciu s 24 hodinovou službou a halou, denný bar, miestnosť na odloženie batožiny, lyžiareň s vyhrievanými uzamykateľnými boxami, miestnosť na uloženie bicyklov s videokamerou, vonkajšie parkovisko, garáž.

Šport, relax, wellness

Bazén s tryskami a panoramatickou presklenou strechou. Fitnes centrum. Wellness centrum - sauna, turecký kúpeľ, izba so soľnou stenou, ľadová fontána, zážitkové sprchy a relaxačná miestnosť. Vstup od 18 rokov, pre deti je samostatná vodná zábavná zóna. Masáže a procedúry na objednávku za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Detský bazén - oddelená aj zvukovo izolovaná zóna, kde sa môžu deti bezpečne behať, naháňať sa s vodnými pištoľami, sú tu vodné trysky podobné atrakcie. Bezpečnosť detí zabezpečuje špeciálna podlaha, kotrá pracuje ako vankúš. Na poschodí je malý vyhrievaný bazén pre deti do 3 rokov.
Herňa pre deti.

Extra

Malé zvieratá povolené - k dispozícii sú pelechy a misky (na vyžiadanie). Zvieratám nie je povolený vstup do reštaurácie, wellness centra.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie s polpenziou
 • drink na privítanie
 • minibar a čajový kútik na izbe zdarma
 • využívanie bazénu
 • využívanie detskej vodnej zóny
 • využívanie fitnes a wellness zóny
 • wifi v celom hoteli zdarma
 • parkovacie miesto podľa popisu (vonkajšie alebo vnútorné)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Sporting, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost