CARLO MAGNO Hotel Spa Resort ****

Madonna di Campiglio / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Madonna di Campiglio

Pri svahu
Bazén / Wellness
Pre rodiny
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel Carlo Magno Spa Resort s bazénmi a wellness zónou pri lyžiarskom svahu nad Madonna di Campiglio, vhodný pre rodiny s deťmi aj skupiny. Vlastná hvezdáreň, výhodné ceny.

Poloha

Tradičný hotel Carlo Magno Spa Resort sa nachádza v nadmorskej výške 1.700m v časti Campo Carlo Magno strediska Madonna di Campiglio, asi 2km od jeho centra. Spojenie s centrom zabezpečuje kyvadlová doprava.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky s lyžiarskou školou oproti hotelu, asi 200m od lanovky Groste a sedačky Pradalago, priamy prístup na svahy od hotela. V stredisku sú svahy prepojené, Madonna di Campiglio je na lyžiach spojená aj so strediskom Pinzolo a s Folgarida - Marilleva. Bežkárske trate asi 400m. Skibus zdarma.
Viac o stredisku na stránke lyžovanie Madonna di Campiglio.

Izby, apartmány

Izby rôznych typológií majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, sat tv, telefón a trezor.
 • Classic – dvojlôžková izba má 18-20m2, možnosť pridať len detskú postieľku.
 • Dolomiti – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, priestrannejšia ako Classic, 22-24m2, navyše minibar (konzumácie za poplatok), väčšina s balkónom a výhľadom na hory.
 • Superior – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, 28-30m2, väčšina s balkónom.
 • Junior Suita – pre 2-4 osoby má asi 45m2, kúpeľňu so sprchou a vaňou, samostatné WC, veľký šatník, pripojenie na internet, priestranná obývacia časť s balkónom a výhľadom na hory.
 • Suita Baita – 50-55m2, dvojpodlažná pre 4-5 osôb, má 2 kúpeľne – jedna s vaňou a jedna so sprchou, obývacia časť a samostatná spálňa, pripojenie na internet, balkón s výhľadom na hory.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večere formou bufetu v cene. Servírované večere a la carte možné objednať za príplatok. Za príplatok je tiež možné doobjednať typickú večeru v reštaurácii Baita, či ľahký obed podávaný pri bare.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Carlo Magno Hotel Spa Resort, Madonna di Campiglio má reštauráciu, bar, čajovú miestnosť, tavernu s krbom, bar, vínnu pivnicu, čitáreň, výťahy, seminárne miestnosti. Garáž za poplatok. Wifi pripojenie na internet v izbách a celom hoteli zdarma. V hoteli je aj obchod s typickými miestnymi produktami a vínna pivnica s možnosťou degustácií

Šport, relax, wellness

Wellness centrum na 1.200m2 zdarma, vstup od 12r. Bazén pre dospelých s vírivkou a hydroterapiou (detský bazén je v samostatnej časti, so šmýkačkou), spa zóna so saunou, parný kúpeľ, aromatický kúpeľ, Kneipp, tropické sprchy, relaxačná zóna s chromoterapiou, soľná jaskyňa, telocvičňa. V bazéne povinná kúpacia čiapka (k dispozícii na zakúpenie na mieste), rovnako tak šľapky / papučky. Skrášľovacie centrum s rôznymi kúrami, masáže, solárium a nové privátne SPA za poplatok.

Zábava, aktivity

Biliard. Ľahký denný, resp. večerný animačný program, piano bar v hoteli. Hotel má aj astronomické observatórium so 40cm teleskopom a posuvnou strechou.

Rodina, deti

Detský bazén so šmýkačkou, vodné hry, herňa, stolný tenis. Detský klub pre deti 3-12r. s opatrovateľkou, herňou, aktivitami, hrami - Baby Club Orsetto denne v čase 9.30-19h, za poplatok. Lyžiarska škôlka za poplatok.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness centra
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,00 /osoba od 14r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platbav CK / na mieste

Možnosť doobjednať

 • detský klub € 130,00 / dieťa / týždeň
 • večere a la carte za príplatok
 • garáž € 10,00 / noc (na vyžiadanie pri rezervácii)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,30 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod. Pobyty na Vianoce a Silvestra mávajú fixné termíny.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Carlo Magno Hotel Spa Resort, Madonna di Campiglio

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Madonna di Campiglio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost