Hotel SANS SOUCI ****

Gabicce Mare / Marche / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Wifi
Pre cyklistov
Plážový servis *

Naše hodnotenie

****+ Výborný svieži hotel priamo oproti pláži v krásnom a zaujímavom prostredí strediska Gabicce Mare.

Poloha

Hotel Sans Souci sa nachádza v krásnom prostredí Gabicce Mare, priamo oproti pláži bez oddelenia ulicou. V tejto časti mesta začína prírodný park S. Bartolo plný zelene. Ak máte radi romantiku alebo historické pamiatky, neďaleko nájdete stredoveké hrady či typické dedinky.
Viac o regióne na stránke: dovolenka Marche.

Pláž, more

Hotel stojí priamo oproti moru, nad plážou s jemným svetlým pieskom (asi 100 krokov dolu k pláži). O pár metrov ďalej začína členitejšie pobrežie. Plážový servis možné vopred doobjednať v príplatku za tzv. All Inclusive, zahŕňa 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (v prípade 3 dospelých osôb v izbe 3 ležadlá). Alternatívne je možné využívať plážový servis a zaplatiť si miesto na pláži niektorej zo zmluvných pláží hotela na mieste. K dispozícii sú hotelové plážové osušky (výmena na recepcii).

Ubytovanie

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kllimatizáciu, trezor, telefón, sat TV, wifi zdarma, minibar a balkón s výhľadom na more. Prístelky sú možné aj bez poschodových postelí.
 • Sapphire – dvojlôžková s možnosťou prístelky, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Turquoise – dvojlôžková s možnosťou prístelky, nealko nápoje z minibaru zdarma, župany, denná tlač alebo týždenné časopisy na izbe, kôš s čerstvým ovocím pri príchode, kanvica na prípravu kávy a čaju, balkón s priamym výhľadom na more. Popoludňajšie upratanie izby.
 • Junior Suita – dve prepojené izby, jedna dvoj a druhá jednolôžková, obe s balkónom s priamym výhľadom na more, a svojou kúpeľňou, tiež nealko nápoje z minibaru zdarma, župany, denná tlač alebo týždenné časopisy na izbe, kôš s čerstvým ovocím pri príchode, kanvica na prípravu kávy a čaju, popoludňajšie upratanie izby.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, servírované večere s bufetom predjedál, zeleniny, dezertov a ovocia. Kuchyňa využíva produkty mora a okolitej krajiny. Prispôsobené je menu pre deti, možné zohľadniť aj rôzne intolerancie, bezlepkovú diétu, na požiadanie. Možné ubytovanie aj s plnou penziou, prípadne redukcie iba na raňajky. Príplatok za tzv. All Inclusive zahŕňa nealko nápoje k jedlám a plážový servis.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sans Souci, Gabicce Mare má recepciu s 24 hodinovou prevádzkou, wifi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma, reštauráciu s panoramatickým výhľadom na more, služba práčovne, priestranné parkovisko zdarma s elektronickou bránou.

Šport, relax, wellness

Dva vonkajšie panoramatické bazény s výhľadom na Jadranské more, vyhrievaná vírivka, záhradná terasa. K dispozícii je fitnes zóna, sauna, možné objednať si masáže a kozmetické kúry.
Prenájom bicyklov cestných aj horských, úschova bicyklov s prístupom iba pre majiteľov, malá dieľňa.

Zábava, aktivity

Zvýhodnené vstupy do okolitých tematických a zábavných parkov pre klientov hotela, napr. Akvárium v Cattolica, Italia in Miniatura, Fiabilandia, Oltremare, Aquafan, Mirabilandia.
Zľavnené green fee na denný vstup do Riviera Golf Club a Golf Club Villa Verucchio.

Rodina, deti

Miniklub pre deti, možnosť baby sittingu, herňa pre deti s výhľadom na more. Miniklub pre deti má program ráno a večer v hoteli, pri rezervácii plážového servisu v cene aj program pre deti na pláži. Presný program na mieste, zmena vyhradená. Večer napr. tance pre deti a rozprávky na dobrú noc. Za poplatok videohry, nafukovačky, minigolf. V reštaurácii možnosť skoršieho obedu / večere, k dispozícii vysoké stoličky, detské príbory a riady.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu
 • wifi pripojenie na internet
 • miniklub pre deti
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 13r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • tzv. all inclusive (nápoje k jedlám a plážový servis) € 14 /osoba /deň pri polpenzii a € 16 /osoba /deň pri plnej penzii (objednať vopred)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Sans Souci, Gabicce Mare

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› Ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost