Villaggio CLUB ESSE CALA BITTA ***

Baia Sardinia / Sardínia / Taliansko

50 m pláže
Bazén
Plážový servis
Animácie
Wifi*

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné villaggio club v pokojnom prostredí len 50 m od pláže, bazén, plážový servis, športové a zábavné programy, len 2 km od Baia Sardinia a 5 km od Porto Cervo.

Poloha, dovolenka

Villaggio Club Esse Cala Bitta sa nachádza na pokojnom mieste asi 2 km od centra mestečka Baia Sardinia a asi 5 km od Porto Cervo. Letisko Olbia je vzdialené asi 33 km, prístav Olbia a Golfo Aranci cca 33 km, Porto Torres 157 km.
Viac o ostrove na stránke: dovolenka Sardinia.

Pláž, more

Priamo v malej zátoke s kamienkovo piesočnatou plážou. Plážový servisdo vyčerpania kapacity zdarma. Plážové uteráky na vyžiadanie za poplatok na mieste. Kyvadlová doprava na blízke pláže Baia Sardinia a Porto Sole - info na recepcii.

Izby, apartmány

Celkom 126 izieb umiestnených v hlavnej budove a v prízemných vilkách. Všetky izbymajú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV, minibar, klimatizáciu a telefón. Väčšina izieb má balkón alebo predzáhradku.
 • Standard – dvojlôžková izba s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, riešené aj poschodovou posteľou.
 • Family – rodinná izba: 2 prepojené miestnosti so spoločnou kúpeľňou a WC, možnosť 5.lôžka na vyžiadanie.

Stravovanie

Raňajky, polpenzia alebo plná penzia - raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, čapované pivo, miestne víno a filtrovaná voda k obedu a večeri. fsNa vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio Club Esse Cala Bitta, Baia Sardinia má recepciu so vstupnou halou, spoločenskú miestnosť s TV, bar, reštaurácia, wifi v spoločných priestoroch, nestrážené parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bazén, viacúčelové ihrisko, plážový volejbal, plavecké kurzy, fitness, zumba, aquagym.

Zábava, aktivity

Denné animácie - hry, turnaje, skupinové tance, hudobné večery a predstavenia.

Rodina, deti

Miniklub pre deti 3 - 13 rokov a Junior klub 13 - 18 rokov v pevne stanovenom čase. Animácie, hry, rôzne aktvity.

Extra

Esse Plus Card - na vyžiadanie za poplatok: privítací nápoj, check-in už od 14,00 hod, check-out do 12,00 hod, 1 plážový uterák/ osoba s dennou výmenou, prioritné pridelenie stola, pri plnej penzii možnosť obedu v každom Esse Clube na Sardínii pri predchádzajúcej rezervácii, prvotné naplnenie minibaru nealko nápojmi.
Malé zviera povolené za poplatok na vyžiadanie

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteckej dopravy, transferov, trajektov. Záujem o zabezpečenie dopravy uveďte v poznámke.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • stravovanie podľa výberu
 • poistenie insolventnosti
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • Klubová Karta € 6,00/ osoba od 3 rokov/ deň ( platba na mieste) zahŕňa: využívanie bazénu, plážového servisu, účasť na športových a zábavných programoch pre deti aj dospelých ( platba na mieste)
 • Baby karta pre deti do 3 rokov € 7,00/ deň (platba na mieste) zahŕňa: detskú postieľku, stravu, využívanie detského jedálneho kútika - 24 hodín k dispozícii ohrievač fliaš, základné výživa...
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • Esse Plus Karta € 40,00/ izba/ noc ( navyžiadanie, platba na mieste)
 • Malé zviera € 50,00/ pobyt ( na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci do konca júna a od polovice septembra, v ostatných termínoch minimálne 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, v júli a auguste v utorok alebo piatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio Club Esse Cala Bitta, Baia Sardinia

Ďalšie hotely a apartmány na ostrove -› Sardínia.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost