Colonna PARK HOTEL ****

Porto Cervo / Sardínia / Taliansko

600m od pláže
Plážový bus
Bazén
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel Colonna Park priamo vo vychýrenom stredisku Porto Cervo 300m od prístavu a 600m od najbližšej pláže, bazén, záhrada a wifi, obľúbená dovolenka na Sardínii.

Poloha, dovolenka

Colonna Park Hotel sa nachádza priamo v svetoznámom prístave na severe ostrova Sardínia, v Porto Cervo. Do prístavu je to len 300m od hotela. Hotel je postavený uprostred záhrady zelene s rozlohou 20.000m2, pokojná lokalita ideálna pre relaxačnú dovolenku. Centrum Porto Cervo s butikmi, barmi a reštauráciami asi 1,5km od hotela.
Viac o regióne na stránke Sardínia.

Pláž, more

Najbližšia pláž je asi 600m od hotela - Dei Giglio, 5 min chôdze od hotela. Ďalšia je pláž Cala Granu, asi 1,2km, 10-15 min chôdze. Krásna pláž Pevero je od hotela asi 3km, premáva sem kyvadlová doprava z hotela zdarma - v určených časoch, rezervovať na recepcii. Prvá plážová osuška zdarma (na požiadanie na recepcii), ďalšia výmena za poplatok. Vstup na pláže je zdarma, slnečníky a ležadlá je na nich možné prenajať podľa priania za poplatok za mieste.
V oblasti Costa Smeralda na severovýchode Sardínie je pobrežie členité s množstvom zátok, viacero ostrovov a krásnych pláží so svetlým pieskom a charakteristickými balvanmi. Veľa pláží je najlepšie prístupných z mora - ideálne pre výlety na člne či jachte.

Izby, apartmány

Príjemne, v typickom lokálnom štýle zariadené izby sa nachádzajú v rôznych častiach hotela, hotel má celkom 75 izieb typu Standard a Superior. Všetky majú kúpeľňu, sat TV, telefón s priamou linkou, wifi pripojenie na internet, trezor, minibar, klimatizáciu a balkón.
 • Standard – výhľad do záhrady alebo na bazén.
 • Superior – priestrannejšie izby než typ Standard, výhľad na bazén.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Možnosť doobjednať polpenziu - servírované večere. Kuchyňa podáva jedlá tradičnej miestnej kuchyne ale aj talianske a medzinárodné špeciality.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Colonna Park Hotel, Porto Cervo má recepciu, reštauráciu s vonkajšou terasou, 2 bary (hotelový s terasou otvorený 10-24h, pri bazéne otvorený 10-19h), záhradu, terasu na opaľovanie, pripojenie na internet zdarma, vonkajšie parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami, v prevádzke 9-19h (resp. podľa počasia). Bar pri bazéne.

Zábava, aktivity

Porto Cervo je vychýrená lokalita, v blízkom okolí sa nachádza niekoľko barov a klubov a tiež butiky svetoznámych značiek. V okolí bohaté možnosti výletov, odporúčame prenájom člnu / jachty. Rôzne výlety a exkurzie na požiadanie za poplatok aj na recepcii hotela.
Golfové ihrisko Pevero Golf Club 7km od hotela. Tenisové kurty 500m.

Doprava

Individuálna. Radi zabezpečíme letenky a transfer k ubytovaniu, možná tiež doprava vlastným autom a trajektom, resp. odporúčame prenajať si na ostrove auto. Letisko Olbia a prístavy Olbia a Golfo Aranci asi 30km od hotela, Palau 25km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • využívanie bazénu
 • kyvadlový bus na pláž Pevero v určených časoch zdarma
 • prenájom plážovej osušky (prvá zdarma)
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 3 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • letenky, transfery alebo lístky na trajekt
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí, menej na požiadanie. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Colonna Park Hotel, Porto Cervo

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost