Hotel Club SARACENO ****

Arbatax / Sardínia / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Nápoje v cene
Animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel výborný na rodinnú dovolenku, priamo pri pláži, s bazénmi, športoviskami a animáciami.

Poloha

Hotel Club Saraceno sa nachádza uprostred záhrady plnej zelene pri pláži v zálive San Gemiliano v Arbatax na východnom pobreží Sardínie. Rezort je priamo v prímorskom mestečku nad ktorým sa týči historická veža. Centrum väčšieho Tortoli asi 4km, Olbia asi 180km, Cagliari asi 130m.

Pláž, more

Piesočnatá pláž priamo pri hoteli - od hotelového "námestia" asi 50m, rezervovaná hotelová pláž pre klientov, slnečník a 2 kreslá na izbu v cene od 3.radu od mora, za príplatok možné prenajať slnečník s 2 ležadlami v prvých dvoch radoch pri mori. Na pláži možnosť prenájmu gumových člnov a iných plavidiel. Pláž má piesok s drobnými zrniečkami a pozvoľný vstup do mora.

Izby, apartmány

Príjemné, v stredomorskom štýle zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, LCD TV, trezor, telefón, mini chladničku a sú klimatizované. Všetky majú buď patio na prízemí alebo balkón na poschodí, so stolom a stoličkami.
 • Rodinná izba Superior – pre 4-5 osôb, asi 32m2, 2 spálne oddelené dverami, 1 kúpeľňa, na 1.poschodí s terasou a výhľadom na more.
 • Rodinná izba – pre 4-5 osôb, asi 32m2, 2 spálne oddelené dverami, 1 kúpeľňa, patio s výhľadom do záhrady.
 • Izba Superior – pre max 4 osoby, asi 18-22m2, na 1. poschodí s balkónom - terasou a výhľadom na more.
 • Izba Standard – pre max 4 osoby, asi 18-22m2, na prízemí alebo poschodí s balkónom či pation s posedením, výhľad do záhrady; môžu byť 300m od pláže.
 • Izba Basic – pre max 4 osoby, asi 18-22m2, na prízemí v hotelovej záhrade s terasou / patiom; niektoré môžu byť 300m od pláže.

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia v cene - raňajky formou bufetu podávané na terase s výhľadom na more, obedy a večere formou bufetu, k nim v cene voda, víno a vybrané nealkoholické nápoje. Bohatý bufet obsahuje rôzne miestne aj medzinárodné jedlá, grilované mäso a ryby. Pobyt začína večerou. Možnosť bezlepkovej stravy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Club Saraceno, Arbatax má recepciu s 24h prevádzkou, reštauráciu - jednu bufetovú a jednu a la carte otvorenú počas júla a augusta, 2 bary - jeden na záhradnom "námestí" rezortu aj s občerstvením, jeden na pláži, príjemné spoločné priestory, nestrážené parkovisko. Práčovňa na mince, malý obchod s časopismi, tabakom a suvenírmi. V spoločných priestoroch aj izbách je wifi pripojenie na internet, za poplatok.

Šport, relax, wellness

2 vonkajšie bazény - jeden 25m pre dospelých a jeden v miniklube je pre deti. Vybavená telocvičňa zdarma, na požiadanie za poplatok masáže. Športoviská využívané v rámci kolektívnych kurzov zdarma - plážový volejbal, aerobik, stolný tenis, 2 tenisové kurty s umelou trávou, zatrávnené futbalové / multifunkčné ihrisko, aj s trénerom a kurzami. Možnosť prenajať horské bicykle a rôzne vodné plavidlá - gumené člny, kanoe, windsurfy, vodné šliapadlá, X14. Skupinové kurzy plavenia, windsurfingu, kanoe aj tenisu zdarma. Potápačské centrum priamo v hoteli - možnosť získať certifikát PADI; vyskúšať si je možné potápanie zdarma aj v hotelovom bazéne. Možné zabezpečiť výlety na šnorchlovanie alebo potápanie pre certifikovaných potápačov, prípadne aj nočné potápanie.

Zábava, aktivity

Animačné programy v čase 9,00 - 1,00h vrátane večerných predstavení. Skupinové športové kurzy a aktivity.

Rodina, deti

Miniklub pre deti 4 - 12 rokov otvorený denne 9,30-12,30h a 15,30-18,00h v detskej zóne vybavenej aj bazénom pre deti. Každý večer od 21,15 špeciálny večerný program ako detské tance, vystúpenia na námestí a pod. Detská postieľka na požiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť dopravu na Sardíniu - letenky na pravidelných linkách a transfer k ubytovaniu alebo tiež lístky na trajekt.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou (alebo polpenziou, podľa výberu)
 • nápoje k obedu a večeri - voda, víno a vybrané nealko
 • plážový servis (1 slnečník a 2 kreslá /izba od 3.radu od mora)
 • využívanie bazénu
 • využívanie športovísk v rámci kolektívnych kurzov (petanque, kanoe, plachtenie, windsurfing, stolný tenis, vodný aerobik, aerobik, tenis, multifunkčné ihrisko, plážový volejbal)
 • animačný program 9-1h s hrami a programom hier a predstavení
 • miniklub pre deti 4-12 rokov
 • parkovanie pre autá a motocykle (nestrážené)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať / za poplatok na mieste

 • wifi pripojenie na internet
 • plážové osušky € 2 /použitie
 • slnečník + 2 ležadlá na pláži € 140 /týždeň v prvom rade pri mori, € 70 /týždeň v druhom rade od mora
 • prenájom plavidiel, bicyklov, potápačské centrum
 • exkurzie po pobreží loďou
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota / nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Club Saraceno, Arbatax

Ďalšie hotely a apartmány na ostrove v ponuke -› ubytovanie Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost