Atahotel CAPOTAORMINA ****

Taormina / Sicília / Taliansko

Pri pláži
Pre náročných
Plážový servis
Bazén
Fitnes & Wellness
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Elegantný hotel na skalnatom útese s výhľadom na záliv Naxos a Etnu, malá súkromná pláž dostupná výťahom, k dispozícii 3 reštaurácie, 3 bary, terasa, obchody, záhrada, výťah, parkovisko, bazén, vírivka, sauna, salón krásy. Vhodný pre náročnejších klientov.

Poloha

Atahotel Capotaormina sa nachádza v pobrežnej časti mesta Taormina na východnom pobreží Sicílie, na skalnatom útese, s nádherným výhľadom na záliv Naxos, Etnu a ostrov Isola Bella (850m). Centrum Taormina 3km, dostupné kyvadlovou dopravou zdarma. Letisko Catania 50km.

Pláž, more

Malá súkromná hotelová pláž s útesmi, piesočnato kamienková, je prepojená s hlavnou budovou hotela výťahom vybudovaným v skale. Pláž je vybavená, plážový servis - slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú v cene. Bar na pláži s možnosťou občerstvenia.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 190 izieb. Všetky majú kúpeľňu so sprchou / vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu / kúrenie, SAT TV LCD, telefón, trezor, minichladničku, wifi zdarma, šatník a balkón s posedením.
 • Izby Classic – dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky, výhľad do záhrady.
 • Izby Superior – dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky, výhľad na more.
 • Izby Executive – najpriestrannejšie izby, balkón alebo terasa s výhľadom na more.
 • Apartmány Executive – 2 dvojlôžkové izby, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť, balkón s výhľadom na more.
 • Junior Suita – s vírivkou.
 • Junior Suita Superior – priestranná, jedna s vírivkou a veľkou terasou s výhľadom na more a ostrov Isola Bella, druhá s balkónom a výhľadom na sopku Etna.
 • Executive Suita – 2 dvojôžkové izby, obývacia miestnosť, balkón orientovaný na more, 2 kúpeľne, sauna a vírivka.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.
Možnosť doobjednať polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Atahotel Capotaormina, Taormina má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, 3 reštaurácie, 3 bary, Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma, TV miestnosť, kongresovú sálu, terasu, obchody, záhradu, výťah, nestrážené parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity, garáž za poplatok. Spojenie do Taorminy v určených časoch pre klientov zdarma - možné rezervovať na recepcii. Asistencia pri organizovaní výletov či alebo zabezpečení ďalších služieb na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Bazén s morskou vodou a výhľadom na more, slnečníky a ležadlá, vírivka pre 14 osôb v nádhernom prostredí, vybudované v skalnom výbežku. Fitnes centrum s Technogym vybavením a trénerom zdarma. Wellness centrum so saunou, kaderníkom, možnosťami masáží a skrášľovacích procedúr za poplatok.

Zábava, aktivity, výlety

V Taormine možnosti nakupovania na Corso Umberto s množstvom butikov. Starobylé divadlo v Taormine ponúka rôzne vystúpenia medzinárodných umelcov, mesto hostí aj filmový festival. Množstvo zaujímavých tipov na výlety v okolí: grécko-rímske divadlo, Archeologické múzeum, Palazzo Corvaja, Palác vojvodu zo Santo Stefano a hodinová veža, mestečko Castelmola s malým námestím a pôvodnými remeslami. Zo športov možnosti potápania, potápačské centrá, rybárčenie na motorovom člne s asistenciou profesionálov, poldenné alebo celodenné výlety na člne. Antukové tenisové kurty asi 3km, 18-jamkové golfové ihrisko (8 par 72) Il Picciolo Golf Club asi 30km od rezortu.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 3 rokov zdarma, strava za poplatok na mieste podľa konzumácie. Babysitting na požiadanie za poplatok.

Extra

4 izby sú zariadené pre hendikepovaných klientov, prispôsobený je aj prístup do spoločných priestorov.
Zvieratá v hoteli nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách + transfer k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • plážový servis na privátej pláži
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu s ležadlami
 • využívanie fitness centra s trénerom
 • wifi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenziu, na požiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandartná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Atahotel Capotaormina, Taormina

Ďalšie hotely a apartmány na ostrove -› ubytovanie Sicília

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost