Hotel ELBA *** & Rezidencia DEI FIORI

Marina di Campo - ostrov Elba / Toskánsko / Taliansko

300m od pláže
Bazén
Wifi
Klimatizácia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný menší hotel Elba s rezidenciou Dei Fiori v blízkosti peknej pláže v Marina di Campo na ostrove Elba, s bazénom, wifi a klimatizáciou.

Poloha, dovolenka

Hotel Elba sa nachádza v mestečku Marina di Campo asi 400m od centra. V blízkosti sú reštaurácie, bary aj obchody. Prístav asi 17km. Viac o ostrove na stránke dovolenka Elba.

Pláž, more

Dlhá piesočnatá pláž asi 300m od hotela. Slnečníky a ležadlá možné prenajať na mieste, na partnerskej pláži zvýhodnené ceny pre klientov. Na ostrove je množstvo rôznych pláží a zátok.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby v typickom štýle majú kúpeľňu so spsrchou a WC, sušič na vlasy, TV, telefón, trezor, minichladničku, klimatizáciu. Niektoré izby majú terasu orientovanú do záhrady a na bazén. Izby sú dvojlôžkové, niektoré s možnosťou 1-2 prísteliek. Celkom len 20 izieb. Apartmány s kuchynským kútikom sú v kategórii MONO (štúdio) a BILO (spálňa + obývačka).

Stravovanie

Polpenzia v cene (pri ubytovaní v izbách) - raňajky formou bufetu (sladké aj slané), servírované večere s možnosťou výberu z prvého aj druhého chodu, príloh a dezertov. Podávané sú aj tradičné miestne jedlá, kuchyňa využíva miestne ingrediencie, čerstvé ryby a morské plody, bylinky z vlastnej záhrady a pod. Raňajky sú podávané v čase 8-10h a večere od 20h.
Pri ubytovaní v apartmánoch stravovanie individuálne s možnosťou doobjednať raňajky / večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Elba a Rezidencia Dei Fiori, Marina di Campo - ostrov Elba pozostáva z troch budov a záhrady so stredomorskou vegetáciou. Má recepciu, reštauráciu, bar, TV miestnosť, wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch zdarma, kryté parkovacie miesta (nestrážené).

Šport, relax, wellness

Vonkajší relaxačný bazén v záhrade plnej zelene. Možnosť prenájmu bicyklov zdarma, do vyčerpania kapacity.

Zábava, aktivity

Pestré možnosti vodných športov a prenájmu rôznych plavidiel. Ostrov Elba je obľúbenou destináciou pre horskú cyklistiku, aj množstvo chodníkov pre pešiu turistiku.

Rodina, deti

Dieťa do 2 rokov s detskou postieľkou zdarma, strava za poplatok.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery a letenky na pravidelných linkách zabezpečíme na požiadanie. Asi 3km od hotela je malé lokálne letisko. Prístav v Portoferraio 17km.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu
  • prenájom bicyklov zdarma
  • wifi v spoločných priestoroch zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1-2 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Elba a Rezidencia Dei Fiori, Marina di Campo - ostrov Elba

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Toskánsko, Elba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost