Hotel GABRINI ***

Marina di Massa / Toskánsko / Taliansko

300m od pláže
Záhrada
Wifi zdarma
Klimatizácia
Parkovisko
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný menší hotel so záhradou neďaleko pláže.

Poloha

Hotel Gabrini sa nachádza v centre Marina di Massa, stredisku na severe Toskánska v časti pobrežia známej aj ako Versilia, v pohodlnej dostupnosti pláže. Obchody a reštaurácie, bary v stredisku v blízkosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž asi 300m od hotela, pohodlnen dostupná pešo (rovno po chodníku), alebo tiež na bicykli, ktorý je možné prenajať. V tejto časti Toskánska sú pláže dobre organizované a vybavené, tzv. plážové / kúpeľné kluby, ktoré prenajímajú slnečníky a ležadlá na príslušnom úseku pláže za poplatok. Majú tiež bary, reštaurácie, zmrzlinárne, sociálne zariadenia, niektoré aj vonkajšie bazény, prenajímaú vodné plavidlá a podobne. Hostia hotela majú možnosť využiť zvýhodnené ceny na týchto zmluvných plážach: Grazia (350m od hotela), Maddalena (400m), Carlo-Rossi (250m), Tirreno (250m), Fassoni (500m).

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, wifi, minibar, sat TV, trezor a niektoré balkón.
  • Izba TOP – balkón a výhľad do záhrady, priestranné izby vhodné aj pre rodiny, župan a papučky, možnosť pripraviť si čaj / kávu.
  • Izba COMFORT – s balkónom, asi 14m2, možnosť prístelky.
  • Izba STADARD – bez balkónu.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere (alebo obedy) servírované, s bufetom zeleniny a možnosťou výberu z 3 prvých a 3 druhých chodov, teplá príloha, dezert. Možnosť pobytu aj len s raňajkami alebo s plnou penziou.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Gabrini, Marina di Massa s rodinnou atmosférou má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, lobby s posedením, terasu a záhradu, reštaurácia, bar, výťah, privátne parkovisko je zdarma (do vyčerpania kapacity). Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Hotelová záhrada s ležadlami.

Zábava, aktivity

Možnosť prenájmu bicyklov.

Rodina, deti

Pre rodiny s malými deťmi k dispozícii detská postieľka, vysoká stolička, prístelky so zábranou alebo aj vanička. Menu aj pre deti. Malé detské ihrisko, stolný tenis.

Extra

Hotel je "pet friendly", zvieratá povolené. V blízkosti aj pláž, kde je povolený vstup so psom /domácim zvieratkom. Oznámiť vopred, možná rezervácia miesta na večeri na terase.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transferov k ubytovaniu. Pre skupiny aj doprava autobusom.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi
  • parkovanie (do vyčerpania kapacity)
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 0,55 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Gabrini, Marina di Massa

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost