Hotel GREEN PARK Resort ****+

Calambrone / Toskánsko / Taliansko

300m od pláže
Plážový servis
Bazény & Wellness
Deti do 11r. zdarma
Wifi
Konferencie a eventy

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Kvalitný rezort s bazénmi, wellness, seminárnymi a kongresovými miestnosťami, 300m od pláže a len 13 km od mesta Pisa.

Poloha

Hotel Green Park Resort je umiestnený uprostred veľkej záhrady, v stredisku Calambrone. Asi 13 km od známeho mesta Pisa, väčšie prímorské stredisko Tirrenia je vzdialené asi 3,5 km. Dobrá poloha na dovolenku pri mori spojenú s poznávaním Toskánska.

Pláž, more

Piesočnatá pláž je vzdialená asi 300m od rezortu, pohodlne pešo dostupná. V cene ubytovania je plážový servis na partnerskej pláži (môže byť cca 600m od rezortu) v termíne 01.06.-15.09. - 1 slnečník a 2 plážové kreslá /izba. Plážové osušky nie sú v cene, je možné ich zapožičať za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Hotel Green Park Resort má 148 elegantne zariadených izieb. Izby sú umiestnené v hlavne budove a v 5-tich 2 poschodových vilách s výťahom, umiestnených v parku. Izby s balkónom za príplatok - nie je možné v izbách Superior.
 • Dvojlôžková izba Superior – 15 - 18m2, bez možnosti prístelky, má manželskú posteľ alebo 2 samostatné lôžka, kúpeľňu so sprchou/ vaňou a WC, sušič na vlasy, Sky TV, minibar, klimatizáciu / kúrenie, pracovný stôl, telefón s priamou voľbou. Izba je vhodná na krátkodobé ubytovanie .
 • Dvojlôžková izba DeLuxe – má 18 - 22m2, priestranná izba s možnosťou 1 prístelky má manželskú posteľ alebo 2 samostatné lôžka, kúpeľňu so sprchou / vaňou a WC, sušič na vlasy, Sky TV, minibar, klimatizáciu / kúrenie, pracovný stôl, telefón s priamou voľbou.
 • Junior Suita – pre max 4-5-členné rodiny, má 25 - 28m2, manželskú posteľ a obývaciu časť (len opticky oddelenú) s gaučom, kúpeľňa s vaňou, WC, sušič na vlasy, Sky TV, minibar, klimatizáciu / kúrenie, pracovný stôl, telefón.
 • Suita – má 30 - 35m2, manželskú posteľ a/alebo 2 samostatné lôžka, 2 kúpeľne - 1x s vaňou a 1x so sprchou, WC, sušič na vlasy, Sky TV, minibar, klimatizáciu / kúrenie, pracovný stôl, telefón s priamou voľbou, trezor, balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Možnosť doobjednať večere - polpenziu (cca 14.04.-14.10.) alebo na mieste využiť aj plnú penziu (cca 15.06.-15.09.).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Green Park Resort, Calambrone má veľký park, recepciu, úschovňu batožiny, reštauráciu Le Ginestre kde sa podávajú raňajky, obedy a večere, Lounge bar a bar pri bazéne, parkovisko (parkovacie miesta nie sú v cene), výťah. Do reštaurácie a barov nie je povolený vstup v plážovom odeve, páni musia mať dlhé nohavice, plážový bar v záhrade.

Šport, relax, wellness

Vonkajšie bazény, jeden s hydromasážou, tenisové kurty a záhradu. Využívanie vonkajších bazénov je zdarma, podľa otváracej doby, využívanie tenisových kurtov počas dňa tiež zdarma.
Wellness / SPA centrum za poplatok na mieste - vnútorný bazén, jacuzzi, Kneippová sauna, turecký kúpeľ, tropická sprcha, relaxačná miestnosť s bylinkovými čajmi, fitnes centrum a masáže.

Zábava, aktivity

V susednom stredisku Tirrenia je vodný park aj lunapark počas sezóny.

Rodina, deti

Deti do 11 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka k dispozícii na požiadanie, zdarma.

Extra

2 konferenčné miestnosti - auditórium Oleandro pre maximálne 574 osôb, Bouganville hala s maximálnou kapacitou 90 osôb. Pokročilá technika a služby na mieru umožňujú organizáciu rôznych eventov - konferencie, prezentácie, korporátne a reklamné akcie.
Organizácia svadieb.
Zvieratá nie sú v rezorte povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá /izba, 01.06.-15.09.)
 • wifi v celom rezorte zdarma
 • využívanie vonkajšieho bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradm (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • polpenzia € 25,00 /osoba /deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • izba s balkónom € 7 /osoba /noc (na vyžiadanie, platba v CK)
 • vstup do wellness zóny € 8 /osoba /deň, deti zdarma (platba na mieste)
 • detská postieľka, zdarma (na vyžiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • 15% zľava za skorý nákup do 30.04.2017
 • 10% zľava za skorý nákup do 15.06.2017
 • 10% zľava za skorý nákup do 31.07.2017 na pobyty od 27.08.2017
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Green Park Resort, Calambrone

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost