Park Hotel MARINETTA ****

Marina di Bibbona / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Bazény aj Wellness
Miniklub pre deti
Nápoje k jedlám
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborný hotel Marinetta uprostred parku zelene pár metrov od pláže Marina di Bibbona v Toskánsku, bazény, wellness, animačný program pre deti, wifi aj parkovanie zdarma.

Poloha, dovolenka

Hotel Marinetta pozostáva z 3 budov z ktorých 2 sú vzájomne prepojené a nachádza uprostred prekrásnej vlastnej záhrady s plochou 3 hektáre v blízkosti centra Marina di Bibbona na pobreží Toskánska. Viac o stredisku na stránke dovolenka Marina di Bibbona.

Pláž, more

Súkromná hotelová piesočnatá pláž prístupná cez borovicový háj je asi 150m od hotelovej budovy, slnečníky a ležadlá na pláži sú klientom k dispozícii zdarma. Plážový bar. Hotelový rezort sa nachádza priamo pri pláži - park medzi hotelovou budovou a plážou patrí hotelu.

Izby, apartmány

Celkom 145 izieb rôznych typov, príjemne moderne zariadené. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, minibar, trezor, LCD sat TV, telefón, wifi pripojenie na internet zdarma, klimatizáciu / kúrenie a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Župan a papučky k dispozícii od júna do augusta.
 • Izby Comfort – s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ - vyklápacie lôžka) majú asi 20m2, dláždenú podlahu, balkón alebo priamy vstup do záhrady.
 • Izby Superior – pre max 2 osoby, asi 22m2, parketová podlaha, balkón s panoramatickým výhľadom na park a more.
 • Izby Elegance – tichšie izby v budove Torre alle Dune len kúsok od recepcie, asi 20m2, dlaždená podlaha, balkón s výhľadom do píniového hája.
 • Junior Suita – asi 28m2, spálňa s manželskou posteľou a malá pripojená miestnosť s 2 samostatnými lôžkami, 2x TV, veľký šatník, spravidla parketová podlaha, balkón s panoramatickým výhľadom na píniový les a more.
 • Rodinná izba – asi 28m2, manželská posteľ a dvojlôžkový gauč s 2 samostatnými lôžkami, veľký šatník, dlaždená a mramorová podlaha, balkón s výhľadom do záhrady.
Hotel má v záhrade aj niekoľko samostatných viliek. Tie majú kapacitu až 6 osôb, asi 33m2, vlastný vchod zo záhrady, spálňu s manželskou posteľou a ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, vlastná záhradka s posedením.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky podávané formou bufetu, večere podávané formou bohatého bufetu v reštaurácii Anfora di Baratti - predjedlá, cestoviny, mäso, ryby, výber syrov, čerstvé ovocie, dezerty a zmrzlina. Voda a domáce víno k jedlám v cene. Pre deti je tu bufet s jednoduchým menu, ktoré je každý deň iné. Pre vegetariánov, vegánov, klientov so špeciálnymi diétami (napr. bezlepková ale aj pre atlétov) budú pripravené čerstvé jedlá na mieru. Možnosť doobjednať plnú penziu - obedy sú tiež formou pestrého bufetu - predjedlá, zelenina, šaláty, horúce prvé aj druhé chody, dezerty. Môžete sa tiež rozhodnúť pre servírovanú večeru v elegantnej atmosfére reštaurácie Ombra della Sera, rezervácia a príplatok na mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Park Hotel Marinetta, Marina di Bibbona má recepciu so vstupnou halou, lobby bar, internetový kútik, wifi pripojenie na internet zdarma v izbách aj spoločných priestoroch, bufetovú reštauráciu, a la carte reštauráciu v záhrade, bar s terasou pri bazéne, priestranné parkovisko zdarma. Priestranný park zelene - hotelová 3-hektárová záhrada.

Šport, relax, wellness

Vonkajšie bazény - "fun zóna" s veľkým bazénom (20x10m) a oddeleným menším bazénom, pre dospelých aj pre deti. Veľký plavecký bazén je vyhrievaný od apríla do polovice júna a od polovice septembra do októbra na príjemných 28°C. Pri bazéne je aj bar s občerstvením "Hamburgeria". V inej časti záhrady sú bazény rezervované len pre dospelých, ktorí chcú relaxovať v pokojnejšom prostredí.
Vybavené fitnes centrum zdarma. Wellness centrum za poplatok - vírivka, biosauna, tepidárium, calinarium, relaxačná a masážna zóna, 2 zážitkové sprchy, UVA sprcha. Hostia ubytovaní v izbách Superior, v Junior Suitách a vo vilkách majú vstup do Wellness zóny zdarma. Procedúry a masáže sú spoplatnené.

Zábava, aktivity

V júli a auguste ranná vodná gymnastika v bazéne zdarma. V píniovom lese je 5km chodníkov, ktoré sú vhodné na športový tréning aj rekreačný jogging. Oblasť ideálna na výlety na bicykli, hotel poskytuje pre cyklistov špeciálne služby.

Rodina, deti

Mini klub pre deti od 6 – 12 rokov počas sezóny zdarma - v záhrade, na ihrisku, na pláži, v bazénoch... Hľadanie pokladu, malé divadelné predstavenia, športové súťaže, hry a rôzne aktivity pod dozorom animátorov, aby si aj rodičia mohli oddýchnuť.
Detská postieľka pre deti do 2 rokov na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Transfery zabezpečíme na požiadanie, aj letenky na pravidelných linkách.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou formou bufetu
 • vodu a domáce víno k jedlám
 • využívanie bazénov
 • vstup do wellness zóny pre hostí v izbách Superior, Junior Suite a vo vilkách
 • plážový servis - slnečníky a ležadlá na pláži
 • miniklub pre deti počas sezóny
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • obedy - plná penzia (objednať vopred, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v termíne cca 20.06.-15.09. min 7 nocí s nástupom v sobotu. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Park Hotel Marinetta, Marina di Bibbona

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost