Agriturismo FATTORIA POGGIO ALLORO

San Gimignano / Toskánsko / Taliansko

5 km od San Gimignano
50 km Florencia
Bazén
Ochutnávka vína
Prehliadka vinárstva

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Agroturismo s vynikajúcou polohou len 5 km od mestečka San Gimignano, 50 km od Florencie. Možnosť ochutnávky vín a miestnych produktov, prehliadka vinárstva, kurzy vareia, nákup domácich produktov. Vhodné pre všetky vekové kategórie, páry, skupiny, školské zájazdy.

Poloha, dovolenka

Agroturismo Fattoria Poggio Alloro ponúka prekrásny výhľad na okolité vinice a olivovníky a nachádza sa asi 5 km od stredovekého mestečka San Gimignano a asi 50 km od Florencie.

Izby, apartmány

Jednotlivo a účelne zariadené izby v toskánskom štýle majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/ kúrenie, wifi. Niektoré izby majú trezor.

Stravovanie

Raňajky.
Možnosť doplatku za obedy: fixné menu s vodou a vínom servírované v rodinnom štýle pri veľkom stole spolu s ostatnými hosťami.
Možnosť doplatku za večere: fixné menu s vodou a vínom servírované v rodinnom štýle pri veľkom stole spolu s ostatnými hosťami. V sobotu špeciálna večera T-bone steak Fiorentina s vodou a vínom ( nutné rezervovať 24 h vopred).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Agroturismo Fattoria Poggio Alloro, San Gimignano má fattoriu s typickými toskánskymi jedlami. Reštaurácia je zatvorená v utorok - deň sa môže meniť (viac info na mieste).

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén.

Zábava, aktivity

Ochutnávka miestnych vín a produktov, kurzy varenia tradičných toskánskych jedál ( nutná rezervácia vopred, za poplatok).

Extra

Možnosť nákupu produktov priamo na mieste - víno, olivový olej, cestoviny, mäso, údeniny, med a šafrán.
Ochutnávka vína a prehliadka "Poggio": ochutnávka 5 vín, syr pecorino, olivy a chlieb s panenským olivovým olejom, prehliadka vinárstva a farmy.
Ochutnávka vína a prehliadka "Tuscan": ochutnávka 5 vín, 2 typy syra pecorino, olivy a chlieb s panenským olivovým olejom, prosciuto a salámy, prehliadka vinárstva a farmy.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • raňajky
  • využívanie bazénu podľa počasia
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • obedy a večere (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Agroturismo Fattoria Poggio Alloro, San Gimignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie San Gimignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost