Hotel ALPE ***

Alba di Canazei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

Lanovka 500 m
Bazén
Wellness
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel strednej kategórie v centre strediska s príjemnou atmosférou má bazén, wellness, herňu pre deti, bowling, parkovisko.

Poloha

Hotel Alpe sa nachádza v centre strediska Alba di Canazei ( 1.571 m nm). Najbližšia železničná stanica 50 km je v Bolzano a Egna, najbližšie letisko Innsbruck je vzdialené 150 km, ďalšie letisko Verona 190 km. Stredisko Canazei je vzdialené 2 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Ciampac je vzdialená asi 500 m, lanovka Belvedere s prepojením na Sella Ronda je vzdialená 1,6 km. Zastávka miestneho skibusu asi 100 m. V stredisku platí miestny skipas na lyžovanie Val di Fassa alebo celopološný Dolomiti SuperSki skipas.
Skipas Dolomiti Superski platí v 16 strediskách a užijete si Cortina d'Ampezzo , Kronplatz , Alta Badia, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Carezza, Arabba, Marmolada, Alta Pusteria, Valle di Fiemme, Obereggen, S. Martino di Castrozza / Passo Rolle, Valle Isarco, Trevalli - Moena - S. Pellegrino - Falcade, Civetta.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych kategórií - Standard, Superior a Suity majú kúpeľňu so sprchou a WC, farebnú TV, rádio, trezor, telefón, wifi a balkón. V niektorých Suitách je k dispozícii aj malý kuchynský kútik.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z 2 menu, šalátový a predjedlový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpe, Alba di Canazei má recepciu s posedením, TV miestnosť s veľkou obrazovkou, jedáleň, bar, výťah, parkovisko a garáž.

Šport, relax, wellness

Bazén, sauna, fitness miestnosť.

Zábava, aktivity

Bowlingová dráha, biliard, hracie automaty.

Rodina, deti

Herňa pre deti.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenziu
 • využívanie bazénu
 • využívanie sauny
 • wifi
 • garáž resp. parkovisko
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca €1,00 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • plnú penziu
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených resp. predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alpe, Alba di Canazei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost