Hotel DIANA ***

Canazei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

800m od lanovky
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Štandarný, rodinne vedený 3* hotel asi 400 m od centra, 800 m od lanovky s prepojením na Sella Ronda, sauna, wifi.

Poloha

Rodinne vedený hotel Diana sa nachádza na okraji mestečka Canazei, asi 400 m od centra s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Belvedere - prepojenie na okruh Sella Ronda, je vzdialená asi 800m. Hotel poskytuje vlastný skibus - minibus k lanovke Belvedere (bližšie info a časy prepravy na mieste). Zastávka miestneho skibusu pred hotelom, vo Val di Fassa sú skibusy spoplatnené. Viac o stredisku na lyžovanie Val di Fassa.

Izby, apartmány

Celkom 23 príjemne zariadených dvojlôžkových izieb s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, a TV.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Diana, Canazei má recepciu, bar, jedáleň, lyžiareň, parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Malá wellness zóna - sauna zdarma, solárium za poplatok na mieste. V Canazei sa nachádza aj vodný park s veľkým tobogánom, saunovým svetom a fitnes centrom Dólaondes.

Zábava, aktivity

V hoteli herňa s biliardom, stolný tenis, stolný futbal.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme aj dopravu autobusom.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi v hoteli zdarma
  • využívanie sauny
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie skrátené pobyty. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Diana, Canazei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost