Apartmány VILLA PLACIDIA

Campitello di Fassa / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

V centre
400m od lanovky
Pračka

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Villa Placidia ponúka jednoduché a účelné lyžiarske ubytovanie v centre dedinky Campitello v stredisku Val di Fassa na okruhu Sella Ronda za výhodnú cenu.

Poloha

Tradičný apartmánový dom Villa Placidia bol pred pár rokmi renovovaný. Nachádza sa v centre dedinky Campitello di Fassa v dobrej dostupnosti obchodov, reštaurácií a tiež lanovky v stredisku.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Col Rodella asi 400m od apartmánov - prepojenie na lyžiarsky okruh Sella Ronda. Zastávka skibusu len pár metrov od domu, auto nie je potrebné počas pobytu použiť. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski alebo aj len miestny Val di Fassa - Carezza, s tým však nie je možné lyžovať celý okruh Sella Ronda. Viac o stredisku na lyžovanie Val di Fassa.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti, TV a trezor.
 • TRILO 6S / 21 – apartmán pre max 6 osôb na 2.poschodí, má asi 80m2, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút s umývačkou riadu a mikrovlnkou, 2 kúpeľne - jedna so sprchou a pračkou, sušič na vlasy, panoramatický balkón.
 • BILO 4 / 22 – pre max 4 osoby na 2. poschodí, má asi 50m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s gaučom pre 2 osoby (2 samostatné, možné spojiť), kuchynský kút aj s rúrou na pečenie, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, pračka, panoramatický balkón.
 • BILO 5 / 23 – pre max 5 osôb na 2. poschodí, má asi 60m2, spálňu s 2 samostatnými lôžkami a jednolôžkovým gaučom, obývaciu miestnosť s gaučom pre 2 osoby (2 samostatné, možné spojiť), kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou, pračka, veranda.
 • BILO 4 / 24 – pre max 4 osoby na 2. poschodí, má asi 45m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s gaučom pre 2 osoby (2 samostatné, možné spojiť), kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, pračka, veranda.
 • QUATRO 8 / 31 – pre max 8 osôb na 3. poschodí, má asi 90m2 a je dvojpodlažný vrátane podkrovia, má spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 samostatnými lôžkami (možné spojiť), schodisko do otvoreného podkrovia s 2 lôžkami, obývaciu miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút aj s umývačkou riadu a mikrovlnkou, kúpeľňa so sprchou, ďalšia toaleta, sušič na vlasy, pračka.
 • TRILO 5 / 32 – apartmán pre max 5 dospelých osôb alebo 4 dospelých + 2 deti, na 3.poschodí, má asi 55m2, mezonet má spálňu s 2 lôžkami (možné spojiť), obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, otvorenú vyvýšenú časť nad obývačkou s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút s umývačkou riadu a mikrovlnkou, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, pračka.
 • TRILO 6 / 33 – apartmán pre max 6 osôb, na 3.poschodí, má asi 65m2, mezonet má spálňu s 2 lôžkami (možné spojiť), obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, otvorenú vyvýšenú časť nad obývačkou s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút aj s umývačkou riadu a rúrou na pečenie, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, pračka.
 • BILO 4 / 34 – pre max 4 osoby na 3. poschodí v podkroví, má asi 45m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s gaučom pre 2 osoby (2 samostatné, možné spojiť), kuchynský kút aj s rúrou na pečenie, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, pračka.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Villa Placidia, Campitello di Fassa má možnosť parkovania pre klientov v blízkosti domu.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme aj dopravu autobusom či transfery.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 40 /MONO, € 45 /BILO, € 50 /TRILO, € 55 /TRILO s 2 kúpeľňami, € 65 /QUATRO, € 75 /QUATRO dvojpodlažné /pobyt (podľa typu apartmánu, nezahŕňa upratanie kuchynského kúta, platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň a uteráky € 18 /osoba (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase 16-19,30 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Villa Placidia, Campitello di Fassa

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost