Hotel VILLA AGOMER **

Penia di Canazei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

250 m od lanovky
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+/ Príjemný hotel v typickom miestnom štýle s vynikajúcou polohou len 250 m od lanovky s prepojením na Sella Ronda, centrum je vzdialené asi 600 m. Výhodná cena.

Poloha

Hotel Villa Agomer sa nachádza na okraji dedinky Penia di Canazei. Centrum Alba di Canazei s obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 600 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Ciampac a Col dei Rossi - prepojenie na Sella Ronda je vzdialená asi 250 m. Zastávka skibusu sa nachádza 120 m. Viac o stredisku na lyžovanie Val di Fassa.

Izby, apartmány

Celkom 29 dvojlôžkových izieb zariadených v typickom miestnom štýle nahú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, SAT TV, trezor a wifi. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek a jednolôžkové izby.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou amerického bufetu, servírované 4-chodové večere a šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Villa Agomer, Penia di Canazei má recepciu s lobby, reštauráciu, bar s wifi, výťah, parkovisko pre autá aj autobusy.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • polpenziu
  • wifi
  • parkovisko
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca 1,00 /osoba/deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Villa Agomer, Penia di Canazei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost