Hotel OSWALD ****

Selva Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

300m od svahu
Wellness zóna
Wifi
Semináre

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Elegantný tradičný hotel Oswald sa nachádza priamo v centre Selva Gardena neďalekov svahov a lanoviek strediska Val Gardena s napojením na okruh Sella Ronda. Wellness zóna aj konferenčné priestory.

Poloha

Tradičný hotel Oswald má výbornú polohu v centre Selva Gardena (Wolkenstein), neďaleko svahov. Hotel bol založený už v roku 1896 a rýchlo sa stal obľúbeným miestom stretnutia v Selva Gardena. Nákupné možnosti, bary a reštaurácie v blízkosti hotela. Nadmorská výška cca 1.536m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 300m od najbližších vlekov s prepojením na lyžiarsky okruh Sella Ronda. Ráno k lanovke Ciampinoi, Costabella a k detským vlekom premáva hotelový shuttle bus. Návrat do blízkosti hotela je možný na lyžiach (podľa snehových podmienok). Zastávka miestneho skibusu v blízkosti hotela. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski, možné objednať s pobytom. Viac o stredisku na lyžovanie Val Gardena.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, župan a papučky na dobu pobytu, minibar, sat TV, trezor a niektoré balkón. Nové matrace pre vyšší komfort spánku, denne druhé upratovanie večer. Wifi pripojenie na internet v izbách a suitách zdarma.
 • Comfort – asi 30m2, pre max 2 osoby. Možnosť obsadenia 1 osobou.
 • Superior – asi 35m2, pre 2-4 osoby, s balkónom orientovaným na juh alebo sever.
 • Junior Suita – asi 42m2, pre 2-4 osoby, s obývacou časťou, balkónom orientovaným na juh alebo sever.
 • Junior Suita Ciampinoi – asi 57m2 pre 2-5 osôb má priestrannú obývaciu časť a južne orientovanú terasu.
 • Rodinná Suita – asi 58m2 pre 2-5 osôb, dubové drevo, obývacia miestnosť oddelená od spálne, 2 kúpeľne, južne orientovaná terasa.
 • Suita Meisules – asi 55m2 pre 2-4 osoby, čerešňové drevo, oddelená hala, obývacia miestnosť a spálňa, južne orientovaná terasa.
 • Jednolôžková izba – asi 21m2, s balkónom alebo bez.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s typickými miestnymi produktami, pestré 4-chodové večere vrátane bufetu šalátov, týždenne kulinárske večery ako napr. tirolský večer, gala večera alebo bufet dezertov. V nedeľu drink na privítanie s Proseccom a chuťovkami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Oswald, Selva Gardena má recepciu, lobby, reštauráciu, bar, novú lyžiareň s vyhrievačom lyžiarok, podzemné parkovanie za poplatok. Seminárne a konferenčné priestory priamo v hoteli.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - vírivka, zážitkové sprchy, turecký kúpeľ, aromatický parný kúpeľ, fínska sauna, soľný kúpeľ, infračervená kabína a relaxačná zóna. Za poplatok je možné objednať si rôzne masáže / kúry.

Zábava, aktivity

1x v týždni piano bar so živou hudbou. Vstup na klzisko vrátane prenájmu korčúľ zdarma. Denné lyžiarske safari so sprievodcom od pondelka do piatku za malý poplatok € 10.

Rodina, deti

Detská herňa Oswaldino, baby sitting na požiadanie.

Extra

Malé domáce zviera povolené len na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny
 • wifi v izbách a suitách
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,50 /osoba od 14r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste / v CK

Možnosť doobjednať

 • garáž € 10 /deň, rezervovať s ubytovaním, platba v CK
 • za psa € 15 /deň, bez stravy, platba na mieste
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Iné pobyty na požiadanie, podľa kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Oswald, Selva Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost