Alpenhotel PLAZA ****+

S. Cristina Val Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

400m od lanovky
Bazén & Wellness
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Obľúbený hotel s výhodnou polohou v blízkosti svahov, centra, na rozhraní Selva Gardena a S. Cristina, s novým bazénom a wellness cenou a za dobrú cenu.

Poloha

Alpenhotel Plaza má výbornú polohu v mestečku Santa Cristina Val Gardena, neďaleko centra a lyžiarskych svahov. Obchody, bary a reštaurácie sú v blízkom okolí hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Od lanovky Sassolungo len asi 400m (zjazdovka, kde sa jazdí aj pretek svetového pohára), na opačnú stranu strediska podobná vzdialenosť k lanovke Col Raiser. Dostupné pešo alebo aj skibusom - hotel má vlastný shuttle bus ku vlekom a späť. Detský cvičný svah s vlekom Plan de Tieja asi 300m od hotela. Lyžovanie vo všetkých strediskách okruhu Sella Ronda so spoločným skipasom Dolomiti Superski - možné objednať s ubytovaním. Viac o stredisku na lyžovanie Val Gardena.

Izby, apartmány

Príjemne, individuálne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, sat TV, minibar, trezor, telefón, wifi pripojenie na internet zdarma, gauč alebo kútik s posedením (možnosť použiť ako pridané lôžko) a balkón (okrem typu Soldalnella).
 • Primula – asi 25-28m2, pre 2-3 osoby
 • Genzianella – asi 28-32m2, pre 2-4 osoby, na požiadanie aj prepojené izby.
 • Stella Alpina – asi 32-35m2, pre 2-4 osoby.
 • Arnika – asi 36-42m2, pre 2-4 osoby.
 • Rosa Alpina – asi 50m2, dvojpodlažná rodinná izba.
 • Soldanella – jednolôžková izba, asi 17m2, možnosť obsadiť 2 osobami na francúzskom lôžku.
 • Exkluzívne – nové izby od sezóny 2017/18 - dvojpodlažné junior suity a rodinné mezonetové izby.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie formou bufetu, servírované 4-6-chodové večere s možnosťou výberu z menu. Tematické večery, privítací drink.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

V tirolskom štýle zariadený Alpenhotel Plaza, S. Cristina Val Gardena má recepciu, jedáleň, a la carte reštauráciu, domáci bar s krbom na drevo, vínnu pivnicu, výťah, lyžiareň s vyhrievačom lyžiarok, parkovisko a garáž.

Šport, relax, wellness

Nová, rozšírená wellness zóna - vnútorný a vonkajší bazén, relaxačná zóna, jaskyňa s minerálnymi skalami a jazierkom, bylinný čajový kútik, malý oddychový bazén s vodnými hrami, fínska sauna, parná sauna, tirolská píniová sauna, Kneipp, infračervená kabína, revitalizačné sprchy. Na izbe k dispozícii počas pobytu spa kôš s osuškou, papučkami a županmi. Na požiadanie za poplatok kúpele, relaxačné masáže a pod.

Zábava, aktivity

Hotel je partnerom Val Gardena Aktiv – účasť na aktivitách v stredisku pre klientov zdarma, resp. za malý poplatok, napr. sprevádzané lyžiarske túry, výlety na snežniciach, sánkovanie, kurzy bežeckého lyžovania, korčuľovanie na ľade.

Rodina, deti

Vybavená detská herňa, na požiadanie k dispozícii vysoká stolička, detské menu, detský kútik počas večere. Detská postieľka pre deti do 2 rokov za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet v bare a izbách
 • kyvadlovú dopravu ku / od vlekov
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Alpenhotel Plaza, S. Cristina Val Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost