Hotel SOMONT ****

Selva Gardena / Wolkenstein / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

Náš tip
Priamo pri svahu
Bazén & Wellness
Wifi
Garáž *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Jeden z top hotelov v Selva Gardena - pri svahu / ski-in ski-out, neďaleko centra, s vnútorným bazénom a wellness centrom, samozrejmosť wifi, garáž...

Poloha

Nedávno renovovaný hotel Somont s príjemnou alpskou atmosférou sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Selva Gardena / Wolkenstein v blízkosti centra (asi 700m), obchody a bary v stredisku v pešej dostupnosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu vedúcemu ku lanovke Ciampinoi, ski-in / ski-out poloha - prístup priamo z lyžiarne. Prepojenie svahov s lyžiarskym okruhom Sella Ronda. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski, prípadne aj miestny pre Val Gardena - Alpe di Siusi (ten neplatí pre celý okruh Sella Ronda). Hotel má domáceho lyžiarskeho inštruktora. Viac o stredisku na lyžovanie Val Gardena.

Izby, apartmány

Príjemne v horskom štýle zariadené izby s množstvom dreva majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, drevenú podlahu, sat TV, telefón, trezor, wifi zdarma a balkón, často s panoramatickým výhľadom - okrem suít, ktoré majú priamo vstup na svah a jednolôžkovej izby.
 • Dvojlôžková izba Stevia – asi 22m2, balkón.
 • Dvojlôžková izba Cir – asi 25m2, balkón.
 • Dvojlôžková izba Sasslong – asi 26m2, s možnosťou prístelky, v modernom alpskom alebo chatovom štýle, balkón.
 • Dvojlôžková izba Dolomiti – asi 27m2, s možnosťou prístelky, v modernom alpskom štýle, balkón.
 • Jednolôžková izba Stevia – asi 22m2.
 • Suita Sella – asi 38m2, v modernom alpskom štýle, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 kúpeľne - jedna s vaňou a WC a druhá so sprchou a WC, na svahu.
 • Suita Odle – asi 55m2, v modernom alpskom štýle, 2 spálne a obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 kúpeľne - jedna s vaňou a WC a druhá so sprchou a WC, na svahu.

Stravovanie

Polpenzia v cene - drink na privítanie v nedeľu, bohaté raňajky formou bufetu, večere s možnosťou výberu z menu talianskych a tirolských jedál, na požiadanie aj diétne alebo vegetariánske jedlá, bufet šalátov a výber predjedál, teplej aj čerstvej zeleniny. Podľa programu večera s typickými jedlami regiónu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Somont, Selva Gardena / Wolkenstein má recepciu, príjemné spoločné priestory, reštauráciu, bar otvorený 7-23h, výťah, wifi pripojenie na internet zdarma, vonkajšie parkovacie miesta, pre klientov v izbách Sasslong, Dolomiti alebo v suitách zdarma parkovacie miesto v garáži.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli zdarma - vnútorný bazén s hydromasážou otvorený 8-19h, fínska sauna, bio sauna, turecký kúpeľ, infračervená kabína otvorené v čase 15-19h pre osoby od 16r. Solárium za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Hostia majú zdarma účasť na programe Val Gardena Aktiv Program, v niektorých prípadoch zvýhodnené ceny, bližšie info a program na mieste - pre dospelých aj pre deti.

Rodina, deti

Zľavnené ceny pre deti v izbe s rodičmi / dospelými.

Extra

Pes povolený na požiadanie, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi zdarma
 • miesto v garáži pre izby Sasslong, Dolomiti, Suite
 • členstvo vo Val Gardena Active Program-e
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 7 /deň (len na požiadanie vopred, bez stravy, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, kratšie na požiadanie s príplatkom. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Somont, Selva Gardena / Wolkenstein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost