Hotel VILLA EMILIA ***

Ortisei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

500m od svahov
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Jednoduchý starší hotel s rodinnou atmosférou a dostupnou cenou pre menej náročných klientov v top lyžiarskom stredisku Val Gardena - prepojenom na okruh Sella Ronda.

Poloha

Hotel Villa Emilia sa nachádza na pokojnom mieste v Ortisei / St. Ulrich s výhľadom na mesto, údolie Val Gardena a majestátne Dolomity. Centrum mestečka je pešo dostupné asi za 10 minút (400m) alebo skibusom, ktorý stojí pri hoteli. Hotel pozostáva z dvoch budov - hlavnej budovy a priľahlého depandancu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lanovky a lyžiarske svahy sú asi 500m od hotela. Skibus stojí pri hoteli - spojenie k lanovke Seceda s prepojením na okruh Sella Ronda. Ortisei je zároveň dobrým východiskovým bodom pre lyžovanie okruhu s Alpe di Siusi (Seiseralm). V stredisku je možné lyžovať s miestnym skipasom (platí pre lyžovanie Val Gardena a Alpe di Siusi) alebo s celoplošným skipasom Dolomiti Superski.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú všetky kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sat TV, rádio, budík a telefón. Fén je k dispozícii oproti kaucii. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (poschodová posteľ) a aj malé jednolôžkové izby. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove aj depandanci - do hlavnej budovy sa prechádza asi 3 metre pešo po vonku.

Stravovanie

Polpenzia v cene + čapované nápoje k večeri v cene. Raňajky formou bufetu, večere sú servírované, je možnosť výberu z 2 prvých (cestoviny alebo polievka) a 2 druhých chodov (studené alebo teplé), k tomu bufet šalátov a zeleniny, tiež syr, ovocie a dezert. 1x v týždni je tirolský večer s bufetom na saniach s typickými tirolskými špecialitami sprevádzanými tradičnou hudbou. Jedlá pre vegetariánov aleb bezlepkové na požiadanie. Nápoje k večeri zdarma - prírodná voda Sassolungo, červené a biele domáce víno k dispozícii samoobslužnou formou. Možné doobjednať aj obedy / plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Villa Emilia, Ortisei má malú recepciu, malú TV miestnosť, bar, reštauráciu s panoramatickým výhľadom a typickú tirolskú "stube" - salónik, záhradu. V spoločných priestoroch je k dispozícii wifi pripojenie na internet zdarma (kvalitu signálu negarantujeme). Hotel má tiež lyžiareň a úschovňu lyžiarok a priestranné parkovisko pre klientov zdarma. Kryté parkovanie asi 50m od hotela za poplatok.

Šport, relax, wellness

Samotný hotel nemá vlastnú wellness zónu, no v cene ubytovania je neobmedzený vstup do bazénovej časti wellness sveta Mar Dolomit v Ortisei. Tu sa nachádza vnútorný aj vonkajší bazén a vírivka. Tiež v cene sú 2 vstupy do sauny v Mar Dolomit na osobu a týždeň. Klienti majú tiež zdarma vstup na klzisko v Ortisei a Selva Gardena s možnosťou korčuľovať sa alebo pozrieť si hokejový zápas. V Ortisei je sú aj tenisové kurty, vstup pre klientov zdarma.

Zábava, aktivity

Okrem lyžovania v stredisku možné korčuľovanie, tenis a rôzne zimné aktivity ako výlety na snežniciach, bežky a pod.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov na prístelke zdarma, detská postieľka na požiadanie za poplatok.

Extra

Privítací drink v sobotu s lyžiarskym inštruktorom a užitočnými informáciami o stredisku. Účasť na aktívnom programe origanizovanom turistickým centrom vo Val Gardena zdarma - Val Gardena Active (program na mieste).

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme dopravu autobusom / minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • čapovanú vodu a víno k večeri
 • využívanie bazénu v Mar Dolomit v Ortisei
 • 2 vstupy do sauny v Mar Dolomit v Ortisei /osoba /týždeň
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,70 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • kryté parkovanie € 10 /deň (asi 50m od hotela, platba na mieste)
 • detská potieľka € 16 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • obedy - plnú penziu
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14 do 18 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Villa Emilia, Ortisei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost