Hotel Garni WILDBACH ***

Selva Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

350m od svahu
Sauna

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s apartmánmi a izbami s raňajkami, sauna, parkovisko, blízko zjazdovky a vleku.

Poloha

Hotel Garni Wildbach sa nachádza v pokojnom prostredí, na okraji strediska Selva Gardena. Centrum s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialené asi 1,5 km / 15min chôdze alebo spojenie ski/busom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Zjazdovka je vzdialená 350 m, vlek s prepojením na Ciampioni je vzdialený 450 m. Zastávka skibusu je 100 m od hotela.
Lyžovanie Val Gardena - to je celkom 172 km zjazdoviek všetkých náročností: ľahké/ modré 52 km, stredná náročnosť/ červené 105 km, ťažké/ čierne 18 km. Stredisko sa nachádza na okruhu Sella Ronda - lyžiarsky kolotoč okolo Gruppo Sella. Jedinečná skitour cez 4 strediská -lyžovanie Val Gardena, lyžovanie Alta Badia, lyžovanie Arabba, lyžovanie Val di Fassa. V stredisku je možné lyžovať s miestnym skipasom (platí pre lyžovanie Val Gardena a Alpe di Siusi) alebo s celoplošným skipasom Dolomiti Superski.

Izby, apartmány

Príjemne, svetlým drevom zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, písací stôl a balkón.
 • Izba Classic – asi 17 m2 dvojlôžková izba bez možnosti prístelky.
 • Izba Superior – asi 23 m2 dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky.
 • Izba Dolomitisuite – asi 31 m2 dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek.

 • Príjemne zariadené apartmány v typickom horskom štýle. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, bidet, sušič na vlasy, TV, wifi, plne vybavenú kuchyňu - umývačka riadu, mikrovlnná rúru, keramická varná doska.
  • Apartmán Stevia – asi 36 m2, apartmán pre 2 - 4 osoby je novovopostavený vo Villa Wildbach a pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom, kúpeľne so sprchou a WC, bidetom a sušičom na vlasy, kuchynský kútik s posedením a kachľovou pecou.
  • Apartmán Frea – asi 42 m2, apartmán pre 2 - 4 osoby je novovopostavený vo Villa Wildbach a pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom, kúpeľne so sprchou a WC, bidetom a sušičom na vlasy, kuchynský kútik s posedením a kachľovou pecou.
  • Apartmán Attic – asi 52 m2, podkrovný apartmán pre 4 osoby má 1 spálňu s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, TV a trezor, obývaciu miestnosť s rohovou lavicou a stolom, TV a gaučom, kuchyský kútik.
  • Apartmán Val – asi 54 m2, novopostavený apartmán pre 4 osoby vo Villa Wildbach má 1 spálňu s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, TV a trezor, obývaciu miestnosť s rohovou lavicou a stolom, malou kachľovou pecou, TV a gaučom, kuchyský kútik a balkón.
  • Apartmán Sella – asi 62 m2, apartmán pre 5 - 6 osôb v nedávno postavenej Villa Wildbach, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, TV, gaučom, balkónom, veľkou kúpeľňou so sprchou, WC, bidetom a sušičom na vlasy, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, TV, balkónom, posedenie s tirolskou kachľovou pecou, malá kúpeľňa so sprchou, WC a bidetom, kuchynský kút.
  • Apartmán Puez – asi 70 m2, apartmán pre 5 - 6 osôb je novovopostavený vo Villa Wildbach a pozostáva z 2 samostatných spální s rozkladacím gaučom, TV, trezorom, 2 kúpeľne so sprchou a WC, bidetom a sušičom na vlasy, obývacia izba s posedením a kuchynským kútikom, balkón.

Stravovanie

Apartmány: Individuálne, možnosť doobjednať raňajky.
Izby: raňajky podávané formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Garni Wildbach, Selva Gardena má recepciu s útulnou lobby, raňajkovú miestnosť, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bio sauna otvorená 3x v týždni.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Prenájom apartmánu bez stravy / ubytovanie v izbe s raňajkami
 • spotrebu energií
 • wifi zdarma
 • vstup do sauny
 • parkovisko
 • Val Gardena Mobil Card - využívanie miestnej dopravy zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /osoba od 15 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi)

Možnosť doobjednať

 • raňajky
 • záverečné upratovanie € 60,00 / apartmán / pobyt
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň sobota. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov na minimálne 3 noci Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Garni Wildbach, Selva Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost