Rezidencia ACAPULCO

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

100m od pláže
Bazén
Plážový servis
Klimatizácia
Wifi *
Parkovanie
Pes povolený

Naše hodnotenie

**** / Veľká rezidencia s 2 bazénmi, blízko pláže aj centra Spiaggia s wifi pripojením.

Poloha

Apartmánový komplex Rezidencia Acapulco sa nachádza len pár metrov od pláže v stredisku Bibione v hlavnej časti Spiaggia, iba 50m od centra s obchodmi, barmi a reštauráciami. Rezidencia je čiastočne renovovaná, má veľkú kapacitu až 90 apartmánov. Viac o stredisku na dovolenka Bibione.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 100m od apartmánov. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo od 4.radu od mora na pláži v cene 1 apartmánu. Miesta od 4.radu ďalej podľa vlastného výberu a dispozície v momente rezervácie (resp. výmeny poukazu na pláži), možné priplatiť si za prvé 3 rady od mora priamo v pokladni na pláži. Ďalší plážový servis možné dokúpiť tiež priamo na pláži.

Ubytovanie

Účelne zariadené apartmány majú klimatizáciu, kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka, kávovar), sat TV, trezor a priestranný balkón.
 • B4 – apartmán pre max 4 osoby má spálňu s 2 lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Príklad pôdorysu na obr. 21.
 • B5 – apartmán pre max 5 osôb má spálňu s 3 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Príklad pôdorysu obr. 22.
 • C6 – apartmán pre max 6 osôb má spálňu s 2 lôžkami, ďalšiu spálňu s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Príklad pôdorysu na obr. 23.
 • C1-6 – ako typ C6 ale s balkónom orientovaným na juh smerom k bazénu.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie rezidencie, ďalšie služby

Rezidencia Acapulco, Bibione má výťah, záhradu a rezervované parkovacie miesta ku apartmánom. Wifi pripojenie na internet pri bazéne na terase za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Rezidencia má 2 vonkajšie bazény, terasu na slnenie, záhradu.
Termálne kúpele Bibione Thermae v stredisku v časti Bibione Spiaggia rovno pri pláži, asi 150m od rezidencie, celoročná prevádzka.

Zábava, aktivity

V stredisku zábavný park Rio Blu s atrakciami, lunapark Adriatico Bibione.
Pozvánka na Europarty – bezplatný zábavný večer pod holým nebom so špagetami, vínom, nealkom, živou hudbou a detským programom, cca od polovice júna do konca augusta. Viac info na mieste, zmena programu vyhradená.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.
Zviera povolené iba na vyžiadanie, do 8kg veľkosti a je zakázané nechávať ich v apartmáne bez dozoru.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu na 7 nocí
 • 1 plážový servis /apartmán
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu
 • parkovanie
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu
 • asistenčnú službu v stredisku
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa cca € 0,50 /osoba od 2r. /noc (v 2015 až do 10 nocí, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba v CK / na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba v CK / na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba v CK / na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 03.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Acapulco, Bibione Spiaggia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost